• 1 Veld

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctie
    Bellekom, PeterTeammanager
    Haaring, JolandaFysiotherapeut
    Hertog, Patrick denHoofd coach
    Leeuw - Jong, Kirsten deStandaard functie
    Maltha, ArjanAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 20.30 - 22:00 uur Veld 1
    Donderdag 20.30 - 22:00 uur Veld 1
  • Team sponsors

    Geen informatie

  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    28 aprDe Meervogels 1 - Amicitia 1
    12 meiDe Meervogels 1 - ASVD 1
    26 meiVriendenschaar (H) 1 - De Meervogels 1
    2 junDe Meervogels 1 - KVZ 1
  • Poulestanden 1 (Standaard)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Meeuwen 110100020
    2De Meervogels 11060412
    3HKC (Ha) 11060412
    4ASVD 11160512
    5Antilopen/Lancyr Deelen 11050510
    6Amicitia 1104159
    7Vriendenschaar (H) 1113177
    8KVZ 11000100
  • Uitslagen

    WedstrijdnummerDatumWedstrijdUitslagDetails
    53242018-04-21 00:00:00.00HKC (Ha) 1 - De Meervogels 120 - 21
  • Team indeling

    RelatiecodeNaamFoto
    Afgeschermd
    Lomwel, Eline van
    Ottevanger, Lars
    Post, Wendy
    Roos, Mike
    Touw, Marlous
    Weidmann, Thom
    Wit, Tymo de
  • Wedstrijdverslagen

    Ondanks de middenmoot van MV 1 kan er nog niet met goed gevoel gezegd worden dat we veilig zijn want minimaal 1 overwinning is daarvoor  nog nodig. Een prachtig zonnetje was t deel van de meegereisde (4) supporters – Touw en Touw hebben we gesport, en met dezelfde 8 als vorige week begonnen [...]

    Read more

    Meervogels trad aan tegen de koploper De Meeuwen zonder de licht geblesseerde Tymo en Lars waar Tariq en Bonno voor in de plaats kwamen. Een lekker zonnetje was ons deel met genoeg nieuwe MV Sweetlake Eagles kleding (altijd handig zo een hoody met 20 graden haha). Eigenlijk valt er op de 1e helft [...]

    Read more

    De vooruitzichten waren niet optimaal. Eerste 2 potjes verloren en naar een sterk BEP, de druk staat er al aardig op en vraag is hoe de ploeg hier mee omgaat. De doordeweekse pot voor de Zuid Holland tankt nog wel het nodige zelfvertrouwen maar daar staat weer tegenover het verlies van Iris die [...]

    Read more

    Na de last second winner tegen Vriendenschaar waren de pijlen nu gericht op het meenemen van 2 punten uit Zutphen. Het zou op papier geen al te grote opgave moeten zijn, de tegenstander KVZ was namelijk nog puntloos. De grootste reden voor de troosteloze 0 uit 6 was vooral te wijten aan het [...]

    Read more

    Laatste minuut winst vorige week in Dronten, dat smaakte in ieder geval naar meer. Bonno in de plaats van Jordi en in de _)#@_# regen was daar een verlaat beginsignaal. De paraplu’s deden hun eigen versie van petje op en petje af en het prima te zien dat Mike daar geen last van had. Binnen [...]

    Read more

    Laatste minuut winst vorige week in Dronten, dat smaakte in ieder geval naar meer. Bonno in de plaats van Jordi en in de _)#@_# regen was daar een verlaat beginsignaal. De paraplu’s deden hun eigen versie van petje op en petje af en het prima te zien dat Mike daar geen last van had. Binnen [...]

    Read more

    De koploper op bezoek dus dan is de ploeg nog gebrander om onder een stralend herfstzonnetje een prima prestatie neer te zetten. Buiten de geblesseerden vandaag nog niet volledig de beschikking over Lars O die nog in een jetlag situatie verkeerde. Voor de rest de gebruikelijke spelers (Bonno i.p.v. [...]

    Read more

    Na de overwinning in Vriezeveen was de hoop en verwachting dat ook De Meeuwen een haalbare kaart zou moeten zijn. Het strijdplan was klaar maar met een wijziging in de opstelling t.o.v. vorige week. Lars O zat aan de andere kant van grote plas (al een jaar geleden aangegeven) en Bonno was vandaag de[...]

    Read more

    Nadat de stofwolken waren opgetrokken van het 2e was het tijd om te zien om de squadra Den Hertog ook de 1e winst van het seizoen kon binnen harken. Een ongewijzigde ploeg t.o.v. vorige week en de verliespartij tegen Antilopen dus deze 8 konden het vlekje van vorige week gaan wegwerken. Een gelijk [...]

    Read more

    Tegen de rivalen uit Nieuwerkerk werd het seizoen afgesloten en er stond nog wel wat op het spel hoor. Een overwinning zou ons op gelijke hoogte brengen dus all to play for. Lisa was er niet dus een basisplaats voor Michelle wederom en gelukkig hadden we nog genoeg spelers om in ieder geval fit te [...]

    Read more

    1 van pagina 4