• A4 Veld

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Rozenbrand, RichardTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
    Maandag 19.30 - 20.30
    Woensdag 19.30 - 20.30
  • Programma

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamFoto
    Duijvestijn, Barbel
    Hartogs, Vincent
    Horlings, Jason
    Noort, Lisette van
    Rozenbrand, Marte
    Rozenbrand, Meike
    Teeffelen, Jennifer van
    Verdegem, Esmee
  • Poulestanden A4 (A-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1GKV (H) A165012810
    2ALO A2640268
    3Achilles (Hg) A3640248
    4Dubbel Zes A16303-46
    5Die Haghe A2620454
    6Phoenix A26204-194
    7De Meervogels A46105-202
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.