• Wedstrijden

  • KNKV wedstrijdschema

    In onderstaand schema worden alle officiele wedstrijden die door het KNKV gepland zijn voor de komende weken gepubliceerd. Indien wedstrijden worden verplaatst zal dit ook hier wijzigen.

    Deze informatie wordt niet beheerd door de Meervogels, maar wordt gepubliceerd door de korfbalbond.

  • Wedstrijden De Meervogels

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    16 dec09:00De Meervogels F1 - ONDO (G) F1ZOETERMEER
    16 dec09:00De Meervogels F2 - Nexus F1ZOETERMEER
    16 dec09:55ONDO (G) F4 - De Meervogels F4HOEK VAN HOLLAND
    16 dec10:00De Meervogels A4 - Madjoe A2ZOETERMEER
    16 dec10:00Nieuwerkerk E1 - De Meervogels E1NIEUWERKERK AD IJSSEL
    16 dec10:00KCR C3 - De Meervogels C4RIDDERKERK
    16 dec11:00Sperwers E2 - De Meervogels E3ROTTERDAM
    16 dec11:10De Meervogels A3 - WION A1ZOETERMEER
    16 dec11:40KCR A2 - De Meervogels A2RIDDERKERK
    16 dec12:05ODO D1 - De Meervogels D1MAASLAND
    16 dec12:20De Meervogels 6 - Nikantes 3ZOETERMEER
    16 dec13:10ODO C1 - De Meervogels C2MAASLAND
    16 dec13:30De Meervogels C1 - Achilles (Hg) C1ZOETERMEER
    16 dec14:30OVVO/De Kroon 5 - De Meervogels 4MAARSSEN
    16 dec14:40De Meervogels B1 - ZKV (Za) B1ZOETERMEER
    16 dec16:10De Meervogels A1 - Vriendenschaar (H) A1ZOETERMEER
    16 dec17:45Achilles (Hg) 4 - De Meervogels 3'S-GRAVENHAGE
    16 dec17:50De Meervogels 2 - Achilles (Hg) 2ZOETERMEER
    16 dec19:15De Meervogels 1 - Achilles (Hg) 1ZOETERMEER
    16 dec20:45De Meervogels 5 - Valto 4ZOETERMEER
    19 dec21:15De Meervogels 1 - PKC/SWKGroep 1ZOETERMEER
    23 dec09:00De Meervogels E1 - IJsselvogels E1ZOETERMEER
    23 dec09:00De Meervogels E3 - Sperwers E2ZOETERMEER
    23 dec09:00De Meervogels E2 - Achilles (Hg) E2ZOETERMEER
    23 dec10:00De Meervogels D1 - DES (D) D1ZOETERMEER
    23 dec10:00Nieuwerkerk F1 - De Meervogels F3NIEUWERKERK AD IJSSEL
    23 dec11:00De Meervogels C4 - Weidevogels C2ZOETERMEER
    23 dec12:00De Meervogels C2 - WION C1ZOETERMEER
    23 dec13:00De Meervogels B3 - Twist B3ZOETERMEER
    23 dec14:00De Meervogels B2 - Reeuwijk B1ZOETERMEER
    23 dec15:00De Meervogels A5 - Excelsior (D) A3ZOETERMEER
    23 dec16:10De Meervogels A4 - KVS/Maritiem A3ZOETERMEER
    23 dec17:20De Meervogels A3 - Dijkvogels A2ZOETERMEER
    23 dec18:30De Meervogels 6 - KCR 9ZOETERMEER
    23 dec19:45De Meervogels 7 - Tempo 7ZOETERMEER
    6 jan09:00De Meervogels E2 - ODO E1ZOETERMEER
    6 jan09:00De Meervogels F2 - Nieuwerkerk F3ZOETERMEER
    6 jan10:00De Meervogels E1 - ONDO (G) E1ZOETERMEER
    6 jan10:00Valto F1 - De Meervogels F1DE LIER
    6 jan10:00De Meervogels F4 - Fortuna/Delta Logistiek F4ZOETERMEER
    6 jan10:00De Meervogels E3 - Weidevogels E2ZOETERMEER
    6 jan11:00De Meervogels D1 - Weidevogels D1ZOETERMEER
    6 jan12:00De Meervogels C4 - Twist C2ZOETERMEER
    6 jan13:05De Meervogels A2 - Valto A2ZOETERMEER
    6 jan14:00Tempo C1 - De Meervogels C1ALPHEN AAN DEN RIJN
    6 jan14:10ZKV (Zu) 3 - De Meervogels 6ZUIDLAND
    6 jan14:10Achilles (Hg) B1 - De Meervogels B1'S-GRAVENHAGE
    6 jan14:20De Meervogels B3 - Weidevogels B3ZOETERMEER
    6 jan15:20De Meervogels 7 - TOP/SolarCompleet 10ZOETERMEER
    6 jan15:40Achilles (Hg) A1 - De Meervogels A1'S-GRAVENHAGE
    6 jan16:10DES (D) A2 - De Meervogels A4DEN HOORN ZH
    6 jan16:30De Meervogels 4 - Synergo 7ZOETERMEER
    6 jan17:45De Meervogels 3 - Pernix 4ZOETERMEER
    6 jan18:10DOS (W) 2 - De Meervogels 2MAARTENSDIJK
    6 jan18:30DES (D) 5 - De Meervogels 5DEN HOORN ZH
    6 jan18:40ONDO (G) A2 - De Meervogels A3'S-GRAVENZANDE
    6 jan19:35DOS (W) 1 - De Meervogels 1MAARTENSDIJK
    13 jan09:00De Meervogels D2 - Futura D1ZOETERMEER
    13 jan09:00Maassluis F2 - De Meervogels F4MAASSLUIS
    13 jan10:00De Meervogels D1 - Valto D2ZOETERMEER
    13 jan11:00De Meervogels C2 - Olympia (S) C2ZOETERMEER
    13 jan11:00KOAG E1 - De Meervogels E1KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
    13 jan11:00Sperwers F1 - De Meervogels F2ROTTERDAM
    13 jan11:00IJsselvogels F1 - De Meervogels F3MOORDRECHT
    13 jan11:45Avanti (P) E6 - De Meervogels E3PIJNACKER
    13 jan12:00De Meervogels A2 - Avanti (P) A2ZOETERMEER
    13 jan13:00Groen Geel C1 - De Meervogels C1WORMER
    13 jan13:10Dubbel Zes A1 - De Meervogels A4'S-GRAVENHAGE
    13 jan13:15De Meervogels B2 - DES (D) B2ZOETERMEER
    13 jan13:15Eureka C1 - De Meervogels C3RIDDERKERK
    13 jan14:15De Meervogels 7 - Madjoe 5ZOETERMEER
    13 jan14:30Twist A3 - De Meervogels A5VLAARDINGEN
    13 jan15:30De Meervogels 4 - Reeuwijk 3ZOETERMEER
    13 jan16:10Groen Geel B1 - De Meervogels B1WORMER
    13 jan16:15KVS/Maritiem A1 - De Meervogels A1'S-GRAVENHAGE
    13 jan16:15ODO 4 - De Meervogels 5MAASLAND
    13 jan16:45De Meervogels 3 - Crescendo 3ZOETERMEER
    13 jan18:10KVA 2 - De Meervogels 2AMSTELVEEN
    13 jan19:30KVA 1 - De Meervogels 1AMSTELVEEN
    13 jan21:00ONDO (G) 6 - De Meervogels 6'S-GRAVENZANDE
    20 jan09:00De Meervogels E1 - Fortuna/Delta Logistiek E1ZOETERMEER
    20 jan09:00De Meervogels F2 - WION F1ZOETERMEER
    20 jan09:00De Meervogels F3 - Nieuwerkerk F1ZOETERMEER
    20 jan10:00De Meervogels E2 - Phoenix E3ZOETERMEER
    20 jan10:00De Meervogels F1 - Valto F1ZOETERMEER
    20 jan10:00De Meervogels E3 - KCC/SO natural E2ZOETERMEER
    20 jan11:00De Meervogels C3 - Vitesse (Ba) C4ZOETERMEER
    20 jan11:00De Meervogels F4 - Avanti (P) F2ZOETERMEER
    20 jan11:05Dijkvogels D3 - De Meervogels D2MAASDIJK
    20 jan11:25Vriendenschaar (B) 3 - De Meervogels 4REEUWIJK
    20 jan12:00De Meervogels A3 - Thor (R) A1ZOETERMEER
    20 jan13:15De Meervogels C1 - TOP/SolarCompleet C1ZOETERMEER
    20 jan13:45Avanti (P) D3 - De Meervogels D1PIJNACKER
    20 jan13:45Avanti (P) C3 - De Meervogels C2PIJNACKER
    20 jan14:30De Meervogels B1 - TOP/SolarCompleet B1ZOETERMEER
    20 jan15:15Velocitas 6 - De Meervogels 7LEIDERDORP
    20 jan15:25Avanti (P) B6 - De Meervogels B3DELFGAUW
    20 jan16:05De Meervogels A1 - KCR A1ZOETERMEER
    20 jan16:25Avanti (P) B3 - De Meervogels B2DELFGAUW
    20 jan16:40OZC A1 - De Meervogels A2ROTTERDAM
    20 jan17:45De Meervogels 2 - Die Haghe 3ZOETERMEER
    20 jan18:35Velocitas 4 - De Meervogels 3LEIDERDORP
    20 jan19:15De Meervogels 1 - KVS/Maritiem 1ZOETERMEER
    27 jan09:00De Meervogels D1 - Excelsior (D) D2ZOETERMEER
    27 jan10:00De Meervogels C2 - Phoenix C1ZOETERMEER
    27 jan10:00KOAG F1 - De Meervogels F3KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
    27 jan10:00Fortuna/Delta Logistiek F1 - De Meervogels F1DELFT
    27 jan10:00Excelsior (D) E3 - De Meervogels E2DELFT
    27 jan10:10Dubbel Zes D2 - De Meervogels D2'S-GRAVENHAGE
    27 jan11:00De Meervogels C3 - Avanti (P) C4ZOETERMEER
    27 jan12:00De Meervogels A3 - Avanti (P) A3ZOETERMEER
    27 jan12:00KZ/Hiltex C1 - De Meervogels C1KOOG AAN DE ZAAN
    27 jan13:10De Meervogels 6 - Valto 7ZOETERMEER
    27 jan13:15IJsselvogels A2 - De Meervogels A2MOORDRECHT
    27 jan13:15TOP (A) A1 - De Meervogels A1ARNEMUIDEN
    27 jan15:30KZ/Hiltex B1 - De Meervogels B1KOOG AAN DE ZAAN
    27 jan15:35De Meervogels 4 - Luno 3ZOETERMEER
    27 jan16:50De Meervogels 5 - KVS/Maritiem 6ZOETERMEER
    27 jan16:50Fiks 4 - De Meervogels 7OEGSTGEEST
    27 jan18:10De Meervogels 2 - BEP 2ZOETERMEER
    27 jan19:25PKC/SWKGroep A7 - De Meervogels A5PAPENDRECHT
    27 jan19:45De Meervogels 1 - BEP 1ZOETERMEER
    3 feb09:00De Meervogels F4 - Excelsior (D) F3ZOETERMEER
    3 feb09:00De Meervogels F1 - KCR F1ZOETERMEER
    3 feb09:00De Meervogels F3 - Vriendenschaar (B) F1ZOETERMEER
    3 feb10:00De Meervogels D2 - LYNX D1ZOETERMEER
    3 feb11:00De Meervogels C1 - Die Haghe C1ZOETERMEER
    3 feb11:00Weidevogels E2 - De Meervogels E3BLEISWIJK
    3 feb11:00HKC (Ha) F1 - De Meervogels F2HARDINXVELD-GIESSENDAM
    3 feb12:00Phoenix C3 - De Meervogels C4ZOETERMEER
    3 feb12:05ODO C2 - De Meervogels C3MAASLAND
    3 feb12:15De Meervogels B1 - HKV/Ons Eibernest B1ZOETERMEER
    3 feb13:15Avanti (P) E1 - De Meervogels E1DELFGAUW
    3 feb13:40De Meervogels A2 - Weidevogels A2ZOETERMEER
    3 feb15:00De Meervogels A1 - Vitesse (Ba) A1ZOETERMEER
    3 feb15:05Maassluis 3 - De Meervogels 2MAASSLUIS
    3 feb16:00VEO 4 - De Meervogels 4VOORBURG
    3 feb16:35De Meervogels 3 - TOP/SolarCompleet 5ZOETERMEER
    3 feb17:50KZ Danaïden 4 - De Meervogels 5LEIDEN
    3 feb18:10ONDO (G) B4 - De Meervogels B3HOEK VAN HOLLAND
    3 feb19:30ZKV (Za) 1 - De Meervogels 1ZAANDAM
    3 feb20:40Olympia (S) 5 - De Meervogels 6SPIJKENISSE
    10 feb09:00De Meervogels E3 - Valto E2ZOETERMEER
    10 feb09:00Nieuwerkerk F3 - De Meervogels F2NIEUWERKERK AD IJSSEL
    10 feb09:00ONDO (G) E3 - De Meervogels E2HOEK VAN HOLLAND
    10 feb09:00De Meervogels F1 - Dijkvogels F1ZOETERMEER
    10 feb09:00De Meervogels F3 - Korbis F1ZOETERMEER
    10 feb09:55ONDO (G) E1 - De Meervogels E1HOEK VAN HOLLAND
    10 feb10:00De Meervogels D2 - KVS/Maritiem D3ZOETERMEER
    10 feb11:00De Meervogels A4 - KIOS (N) A2ZOETERMEER
    10 feb12:10De Meervogels C3 - Ten Donck C1ZOETERMEER
    10 feb12:45WION C1 - De Meervogels C2ROTTERDAM
    10 feb13:00DES (D) D1 - De Meervogels D1DEN HOORN ZH
    10 feb13:00De Meervogels F4 - DES (D) F1ZOETERMEER
    10 feb13:00Excelsior (D) A3 - De Meervogels A5DELFT
    10 feb13:15De Meervogels C1 - BEP C1ZOETERMEER
    10 feb14:15Luno B1 - De Meervogels B2LINSCHOTEN
    10 feb14:30De Meervogels B1 - BEP B1ZOETERMEER
    10 feb15:05Tempo 7 - De Meervogels 7ALPHEN AAN DEN RIJN
    10 feb16:00De Meervogels A1 - DeetosSnel A2ZOETERMEER
    10 feb17:30De Meervogels 5 - VEO 5ZOETERMEER
    10 feb17:50Madjoe 3 - De Meervogels 3RIJNSBURG
    10 feb18:35KOAG A1 - De Meervogels A2KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
    10 feb18:50De Meervogels 2 - Tempo 2ZOETERMEER
    10 feb19:20Fiducia 4 - De Meervogels 4VLEUTEN
    10 feb20:15De Meervogels 1 - HKV/Ons Eibernest 1ZOETERMEER
    17 feb09:00De Meervogels E1 - Nieuwerkerk E1ZOETERMEER
    17 feb09:00Fortuna/Delta Logistiek F4 - De Meervogels F4DELFT
    17 feb09:00KCC/SO natural E2 - De Meervogels E3CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    17 feb09:00De Meervogels F2 - Valto F3ZOETERMEER
    17 feb09:00De Meervogels E2 - Fortuna/Delta Logistiek E5ZOETERMEER
    17 feb10:00De Meervogels D1 - ODO D1ZOETERMEER
    17 feb10:00ONDO (G) F1 - De Meervogels F1HOEK VAN HOLLAND
    17 feb10:30Vriendenschaar (H) A1 - De Meervogels A1HARDINXVELD-GIESSENDAM
    17 feb11:00De Meervogels C4 - KCR C3ZOETERMEER
    17 feb11:00WION B2 - De Meervogels B2ROTTERDAM
    17 feb12:00De Meervogels A5 - Twist A3ZOETERMEER
    17 feb12:00Nikantes 3 - De Meervogels 6HOOGVLIET ROTTERDAM
    17 feb13:00VEO D2 - De Meervogels D2VOORBURG
    17 feb13:00ODO B2 - De Meervogels B3MAASLAND
    17 feb13:05Achilles (Hg) C1 - De Meervogels C1'S-GRAVENHAGE
    17 feb13:10WION A1 - De Meervogels A3ROTTERDAM
    17 feb13:15De Meervogels C2 - ODO C1ZOETERMEER
    17 feb13:30ZKV (Za) B1 - De Meervogels B1ZAANDAM
    17 feb14:10Nikantes C1 - De Meervogels C3HOOGVLIET ROTTERDAM
    17 feb14:15De Meervogels A2 - KCR A2ZOETERMEER
    17 feb15:10Madjoe A2 - De Meervogels A4RIJNSBURG
    17 feb15:30De Meervogels 4 - OVVO/De Kroon 5ZOETERMEER
    17 feb16:45De Meervogels 3 - Achilles (Hg) 4ZOETERMEER
    17 feb18:45Achilles (Hg) 2 - De Meervogels 2'S-GRAVENHAGE
    17 feb19:35Valto 4 - De Meervogels 5DE LIER
    17 feb20:10Achilles (Hg) 1 - De Meervogels 1'S-GRAVENHAGE
    24 feb09:00De Meervogels E2 - ONDO (G) E3ZOETERMEER
    24 feb10:00De Meervogels D2 - VEO D2ZOETERMEER
    24 feb10:00Dijkvogels F3 - De Meervogels F4MAASDIJK
    24 feb10:40RWA B1 - De Meervogels B2RHOON
    24 feb11:00De Meervogels C3 - Nikantes C1ZOETERMEER
    24 feb12:00De Meervogels C4 - ONDO (G) C4ZOETERMEER
    24 feb12:00Fortuna/Delta Logistiek A3 - De Meervogels A3DELFT
    24 feb13:00De Meervogels B3 - Olympia (S) B3ZOETERMEER
    24 feb14:00De Meervogels A5 - ONDO (G) A4ZOETERMEER
    24 feb15:10De Meervogels A4 - Dubbel Zes A1ZOETERMEER
    24 feb16:20De Meervogels 6 - Olympia (S) 5ZOETERMEER
    24 feb17:30De Meervogels 7 - Pernix 7ZOETERMEER
    3 mrt11:00De Meervogels B2 - WION B2ZOETERMEER
    3 mrt11:15Twist B3 - De Meervogels B3VLAARDINGEN
    3 mrt12:15De Meervogels B1 - Achilles (Hg) B1ZOETERMEER
    3 mrt13:40De Meervogels A5 - Kinderdijk A4ZOETERMEER
    3 mrt14:00ALO D1 - De Meervogels D1'S-GRAVENHAGE
    3 mrt17:00Madjoe 5 - De Meervogels 7RIJNSBURG
    10 mrt09:00IJsselvogels E1 - De Meervogels E1MOORDRECHT
    10 mrt09:30De Meervogels B2 - RWA B1ZOETERMEER
    10 mrt09:30Twist C2 - De Meervogels C4VLAARDINGEN
    10 mrt10:00Valto F3 - De Meervogels F2DE LIER
    10 mrt10:00De Meervogels F4 - ONDO (G) F4ZOETERMEER
    10 mrt10:00ODO F1 - De Meervogels F1MAASLAND
    10 mrt10:30De Meervogels A4 - DES (D) A2ZOETERMEER
    10 mrt11:00ODO E1 - De Meervogels E2MAASLAND
    10 mrt11:40De Meervogels 5 - DES (D) 5ZOETERMEER
    10 mrt12:50De Meervogels A3 - ONDO (G) A2ZOETERMEER
    10 mrt13:00Weidevogels D1 - De Meervogels D1BLEISWIJK
    10 mrt14:00De Meervogels 6 - ZKV (Zu) 3ZOETERMEER
    10 mrt15:00Valto A2 - De Meervogels A2DE LIER
    10 mrt15:10De Meervogels C1 - Tempo C1ZOETERMEER
    10 mrt15:25Pernix 4 - De Meervogels 3LEIDEN
    10 mrt16:05Weidevogels B3 - De Meervogels B3BLEISWIJK
    10 mrt16:20De Meervogels A1 - Achilles (Hg) A1ZOETERMEER
    10 mrt17:20Synergo 7 - De Meervogels 4UTRECHT
    10 mrt17:55De Meervogels 2 - DOS (W) 2ZOETERMEER
    10 mrt19:20De Meervogels 1 - DOS (W) 1ZOETERMEER
    10 mrt19:50TOP/SolarCompleet 10 - De Meervogels 7SASSENHEIM
    17 mrt09:30Nexus F1 - De Meervogels F2SCHIEDAM
    17 mrt10:00De Meervogels B3 - ODO B2ZOETERMEER
    17 mrt10:00Phoenix C1 - De Meervogels C2ZOETERMEER
    17 mrt11:05De Meervogels A3 - Fortuna/Delta Logistiek A3ZOETERMEER
    17 mrt12:20De Meervogels 7 - Velocitas 6ZOETERMEER
    17 mrt16:15Nieuwerkerk A4 - De Meervogels A5NIEUWERKERK AD IJSSEL