• A4 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Rozenbrand, RichardTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    DagTijdZaal
    Maandag18:30-19:30Willem Alexander Plantsoen
  • Vervoersschema

    A4
    12 nov - 15:00 VelocitasBellekomDuijvesteinvan Noort
    26 nov - 15:20 Atlantisvan ArkHartogsHorlings
    7 jan - 13:30 ReflexBellekomRozenbrandvan Noort
    21 jan - 18:30 Tempovan ArkHartogsHorlings
    4 feb - 19:00 AuroraBellekomDuijvesteinvan Noort
    4 mrt - 16:00 ESDOvan ArkHartogsHorlings
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels A4 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Fiks A212120024
    2KIOS (N) A21281317
    3Madjoe A21270514
    4DES (D) A21261513
    5KVS/Maritiem A3124179
    6Dubbel Zes A1121294
    7De Meervogels A41211103
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamFoto
    Duijvestijn, Barbel
    Hartogs, Vincent
    Horlings, Jason
    Noort, Lisette van
    Rozenbrand, Marte
    Rozenbrand, Meike
    Rozenbrand, Richard
    Teeffelen, Jennifer van
    Verdegem, Esmee
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.