• E1-Zaal

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    Gfeller, LaurenceHoofd coach
    Hoekema, KyraAssistent coach
  • Trainingsschema

    TeamDagTijdHal
    E1 + E2 + E3Maandag19:00 - 20:00Picasso Lyceum
    E1 + E2 + E3Woensdag19:00 - 20:00Picasso Lyceum
  • Vervoersschema

    E1
    3 dec - 13:00 FluksBrouwersKorteNijenhuis
    14 jan - 9:00 TempoGfellerKorteRehbock
    28 jan - 11:00 AtlantisBrouwersGfellerNijenhuis
    11 feb - 13:15 RefleksNijenhuisKorteRehbock
    25 feb - 10:15 MadjoeBrouwersGfellerRehbock
    4 mrt - 10:00 CrescendoBrouwersKorteNijenhuis
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamFoto
    Afgeschermd
    Bommel, Dylan van
    Brouwers, Lucia
    Leeuwen, Demy van
    Nijenhuis, Romain
  • Poulestanden De Meervogels E1 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ONDO (G) E112110122
    2Avanti/Flexcom E11291219
    3Fortuna/Delta Logistiek E11290318
    4Nieuwerkerk E11250710
    5De Meervogels E1124088
    6IJsselvogels E1122286
    7KOAG E11201111
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.