• F3 Veld

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Lubbe, Dennis van derTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    26 mei10:30Dijkvogels F3 - De Meervogels F3
    2 jun09:00De Meervogels F3 - Maassluis F3
  • Poulestanden De Meervogels F3 (F-jeugd nj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Valto F165013410
    2Avanti/Flexcom F165012510
    3Nexus F16402158
    4Excelsior (D) F1640218
    5De Meervogels F36204-134
    6Maassluis F26105-312
    7Dijkvogels F26006-310

    Poulestanden De Meervogels F3 (FV F-jeugd vj)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1ONDO (G) F555001110
    2De Meervogels F3420264
    3Refleks F3420234
    4Dijkvogels F3420224
    5Excelsior (D) F34202-54
    6Avanti/Flexcom F34103-132
    7Maassluis F33003-40
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamFoto
    Afgeschermd
    Anneveld, Saar
    Ende, Finley
    Meester, Anna
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.