• Rijschema

    A1
    18 nov 15:30 KCRvan ZoelenKerrebijnElingsSchouten
    2 dec 16:45 VitessePannemanvd Sandevan PeltExterkate
    9 dec 13:40 DeetosJorissenCaptijnde VrijeSchouten
    6 jan 15:40 Achillesvan Zoelenvd SandeElingsJorissen
    13 jan 16:15 KVSKerrebijnvan PeltExterkatede Vrije
    27 jan 13:15 TOP (A)CaptijnJorissenPannemanSchouten
    17 feb 10:30 Vriendenschaar (H)van Zoelenvd Sandede Vrijevan Pelt
    A2
    11 nov 17:15 AvantiGoedegebuureRijnenbergGouw
    2 dec 15:10 WeidevogelsAltenaMeeuwisseBierman
    16 dec 11:40 KCRBellekomvd Bosvan Duijn
    20 jan 16:40 OZCKuipervd SleenGoedegebuure
    27 jan 13:15 IjsselvogelsMeeuwisseRijnenbergGouw
    10 feb 18:35 KOAGAltenaBellekomBierman
    10 mrt 15:00 ValtoKuipervd Bosvan Duijn
    A3
    18 nov 13:00 Thorvd ElstKempsvan Noort
    25 nov 12:00 AvantiSchrijverSpeckensBlijdestein
    9 dec 15:05 Dijkvogelsde KievitKooijmanPecskovszky
    6 jan 18:40 ONDOvd ElstKempsvan Noort
    17 feb 13:10 WIONSchrijverSpeckensBlijdestein
    24 feb 12:00 Fortunade KievitKooijmanPecskovszky
    A4
    11 nov 11:55 FiksDuijvestijnvan Noortvan Teefelen
    18 nov 13:00 KVSVerdegemHartogsHorlings
    9 dec 16:30 KIOSDuijvestijnvan Noortvan Teefelen
    6 jan 16:10 DESVerdegemHartogsHorlings
    13 jan 13:10 Dubbel ZesDuijvestijnvan Noortvan Teefelen
    17 feb 15:10 MadjoeVerdegemHartogsHorlings
    A5
    11 nov 16:30 ONDOvan DijkHaneveldKetelaars
    2 dec 15:30 KinderdijkLahssiniSchuchmannBorger
    13 jan 14:30 Twistde Bruijnvan DijkHaneveld
    27 jan 19:25 PKCKetelaarsLahssiniSchuchmann
    10 feb 13:00 ExcelsiorBorgerde Bruijnvan Dijk
    17 mrt 16:15 NieuwerkerkHaneveldKetelaarsLahssini
    B1
    18 nov 16:25 TOP (S)BoutensVroedsteijnScheuer
    2 dec 11:00 HKVvan Lomwelvd Bosde Waal
    9 dec 13:20 BEPvan ZoelenGfellerKemps
    6 jan 14:10 AchillesBoutensVroedsteijnScheuer
    13 jan 16:10 Groen-geelvan Lomwelvd Bosde Waal
    27 jan 15:30 Koog Zaandijkvan ZoelenGfellerKemps
    17 feb 13:30 ZKVBoutensVroedsteijnScheuer
    B2
    11 nov 17:00 DESSmidtLeverWallenburg
    9 dec 14:00 ReeuwijkLeegemaatePannemanWijga
    20 jan 16:25 AvantiLeverWallenburgvan Noort
    10 feb 14:15 Lunovan NoortPannemanSmidt
    17 feb 11:00 WIONLeegemaateWallenburgWijga
    24 feb 10:40 RWALevervan NoortPanneman
    B3
    11 nov 16:00 OlympiaBrouwersvan ReeuwijkHoogendoorn
    20 jan 15:25 Avantivd MeijdeLoorbachKraaijeveld
    3 feb 18:10 ONDOBrouwersvan ReeuwijkGoedegebuure
    17 feb 13:00 ODOvd MeijdeLoorbachHoogendoorn
    3 mrt 11:15 TwistBrouwersvan ReeuwijkKraaijeveld
    10 mrt 16:05 WeidevogelsGoedegebuureLoorbachHoogendoorn
    C1
    18 nov 12:00 TOP (S)Kooijmanvd Hoornvd Voort
    2 dec 16:00 Die HagheGerkKlijnsmaVonk
    9 dec 10:00 BEPElingsGerardusNamvar Yeganeh
    6 jan 14:00 TempoKooijmanvd HoornWijga
    13 jan 13:00 Groen-geelvd VoortGerkKlijnsma
    27 jan 12:00 Koog ZaandijkGerardusWijgaNamvar Yeganeh
    17 feb 13:05 AchillesElingsvd HoornVonk
    C2
    11 nov 14:00 OlympiaJeheeHusenvan LeeuwenStaalman
    9 dec 13:15 ValtoLammersKerrebijnvd Lubbe
    16 dec 13:10 ODOStaalmanBrouwersPorrengavan Leeuwen
    20 jan 13:45 AvantiJeheeHusenvan Leeuwen
    10 feb 12:45 WIONLammersPorrengavd LubbeHusen
    17 mrt 10:00 PhoenixVerzamelenbij Phoenix
    C3
    18 nov 12:00 VitesseFriggeKloostermanKerst
    25 nov 12:45 AvantiRogBierede Greef
    9 dec 12:15 Ten DonckBrouwersKlijnsmaWierda
    13 jan 13:15 EurekaFriggeKloostermanKerst
    3 feb 12:05 ODORogBierede Greef
    17 feb 14:10 NikantesBrouwersKlijnsmaWierda
    C4
    11 nov 15:05 WeideogelsRobijnvd BoomgaardKok
    2 dec 11:00 ONDOMosmansde Vassyvd Bruggen Ortiz
    16 dec 10:00 KCRvan BommelVranckenBoona
    3 feb 12:00 PhoenixVerzamelenbij Phoenix
    10 mrt 9:30 TwistRobijnvd BoomgaardPronk
    D1
    11 nov 11:15 ValtoRehbockKortevd Lubbe
    25 nov 12:00 ExcelsiorHeesemansvan PeltTimmer
    16 dec 12:05 ODOMosmansBolhuisRoels
    20 jan 13:45 AvantiRehbockKortevd Lubbe
    10 feb 13:00 DESHeesemansBolhuisKnoester
    3 mrt 14:00 ALOMosmansvan PeltTimmer
    10 mrt 13:00 WeidevogelsRoelsKorteKnoester
    D2
    11 nov 14:05 FuturaPethoTimiselavd Bruggen Ortiz
    2 dec 10:30 LynxHeeresLeverMeertens
    9 dec 12:00 KVSSiebersBekkerRoos
    20 jan 11:05 DijkvogelsPethoHeeresvd Bruggen Ortiz
    27 jan 10:10 Dubbel ZesLeverTimiselaMeertens
    17 feb 13:00 VEOSiebersBekkerRoos
    E1
    18 nov 12:00 Fortunavan LeeuwenBrouwers
    16 dec 10:00 Nieuwerkerkvan BommelNijenhuis
    13 jan 11:00 KOAGvan LeeuwenBrouwers
    3 feb 13:15 Avantivan BommelNijenhuis
    10 feb 9:55 ONDOvan LeeuwenBrouwers
    10 mrt 9:00 Ijsselvogelsvan BommelNijenhuis
    E2
    18 nov 9:00 PhoenixVerzamelenbij Phoenix
    25 nov 10:10 AchillesSiebersvd Meeberg
    9 dec 12:00 FortunaDeurlooRienties
    27 jan 10:00 ExcelsiorSiebersvd Meeberg
    10 feb 9:00 ONDODeurlooRienties
    10 mrt 11:00 ODOSiebersvd Meeberg
    E3
    18 nov 11:00 ValtoKouwenbergBaert
    9 dec 10:00 DijkvogelsDuquesnoyKortekaas
    16 dec 12:00 SperwersReuvekampEnde
    13 jan 11:45 AvantiKouwenbergBaert
    3 feb 11:00 WeidevogelsDuquesnoyKortekaas
    17 feb 9:00 KCCReuvekampEnde
    F1
    2 dec 10:00 KCRBlommersGfeller
    9 dec 9:00 DijkvogelsSmitsRehbock
    6 jan 10:00 ValtoMaesBlommers
    27 jan 10:00 FortunaGfellerSmits
    17 feb 10:00 ONDOMaesRehbock
    10 mrt 10:00 ODOBlommersGfeller
    F2
    18 nov 9:30 WIONNijenhuisMenninga
    13 jan 11:00 Sperwersvd MeebergGfeller
    3 feb 11:00 HKCKouwenbergMenninga
    10 feb 9:00 NieuwerkerkNijenhuisGfeller
    10 mrt 10:00 ValtoKouwenbergMenninga
    17 mrt 9:30 Nexusvd MeebergGfeller
    F3
    2 dec 10:00 Vriendenschaar (B)Brouwersvd Lubbe
    9 dec 13:30 KorbisPietersRolf
    23 dec 10:00 NieuwerkerkSchoulsBrouwers
    13 jan 11:00 IjsselvogelsBrouwersvd Lubbe
    27 jan 10:00 KOAGPietersRolf
    17 feb 11:00 ReeuwijkSchoulsvd Lubbe
    F4
    18 nov 12:15 AvantiAnneveldEnde
    2 dec 9:00 ExcelsiorLexmondVelzen
    9 dec 11:00 DESAnneveldEnde
    16 dec 9:55 ONDOLexmondVelzen
    13 jan 18:30 MaassluisAnneveldEnde
    17 feb 9:00 FortunaLexmondVelzen