• Adressen

    Postadres: Postbus 7102, 2701 AC Zoetermeer

    Veld en clubhuis:Vernède Sportpark, Dr. J.W. Paltelaan 101, 2712 PT Zoetermeer (Telefoon clubhuis: 079 316 40 93)

    Zaal: Sporthal De Veur, Prismalaan 40, 2718 CX Zoetermeer

     

  • Bestuur

    Commissie/Functie Contactpersoon E-mailadres
    VoorzitterJoep Buitinkjoep.buitink@zkvdemeervogels.nl
    PenningmeesterHans Kempshans.kemps@zkvdemeervogels.nl
    SecretarisTosca den Hertogsecretaris@zkvdemeervogels.nl
  • Vertrouwenscontactpersoon

    Commissie/FunctieContactpersoonE-mailadres
    VertrouwenscontactpersoonAnne-Marie Biermansanne-marie.bierman@zkvdemeervogels.nl
  • Korbal

    Commissie/FunctieContactpersoonE-mailadres
    Technisch CoördinatorEsther Tesselaaresther.tesselaar@zkvdemeervogels.nl
    Scheidsrechtersscheidsrechters@zkvdemeervogels.nl
    Wedstrijdsecretariaat Topsportsecretaris@zkvdemeervogels.nl
    Wedstrijdsecretariaat Senioren & JuniorenwedstrijdsecretariaatSJ@zkvdemeervogels.nl
    Wedstrijdsecretariaat BwedstrijdsecretariaatB@zkvdemeervogels.nl
    Wedstrijdsecretariaat CwedstrijdsecretariaatC@zkvdemeervogels.nl
    Wedstrijdsecretariaat DwedstrijdsecretariaatD@zkvdemeervogels.nl
    Wedstrijdsecretariaat EwedstrijdsecretariaatE@zkvdemeervogels.nl
    Wedstrijdsecretariaat FwedstrijdsecretariaatF@zkvdemeervogels.nl
    Ledenadministratieledenadministratie@zkvdemeervogels.nl
  • Evenementen & Acties

    Commissie/FunctieContactpersoonE-mailadres
    Kantinekantine@zkvdemeervogels.nl
    Evenementencommissieevenementen@zkvdemeervogels.nl
    Kampcommissiemeervogelskamp@gmail.com
    Grote Club Actieclubactie@zkvdemeervogels.nl
    Klaverjasklaverjas@zkvdemeervogels.nl
  • Sponsoring & PR

    Commissie/FunctieContactpersoonE-mailadres
    Sponsorcommissiesponsorcommissie@zkvdemeervogels.nl
    Pers & PREric Pluggeeric.plugge@zkvdemeervogels.nl
  • Algemeen

    Commissie/FunctieContactpersoonE-mailadres
    Facilitaire zakenfacilitair@zkvdemeervogels.nl
    Clubkledingkleding@zkvdemeervogels.nl