• Wedstrijden

  • KNKV wedstrijdschema

    In onderstaand schema worden alle officiele wedstrijden die door het KNKV gepland zijn voor de komende weken gepubliceerd. Indien wedstrijden worden verplaatst zal dit ook hier wijzigen.

    Deze informatie wordt niet beheerd door de Meervogels, maar wordt gepubliceerd door de korfbalbond.

  • Wedstrijden De Meervogels

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    28 sep.18:30De Meervogels E1 - Die Haghe E1
    28 sep.20:30Blauw-Wit (A) 3 - De Meervogels 2
    1 okt.10:00KOAG F2 - De Meervogels F1
    1 okt.10:30De Meervogels E3 - TOP/IAA fresh E8
    1 okt.10:30De Meervogels E1 - Avanti/Post Makelaardij E3
    1 okt.10:30De Meervogels D2 - OZC D2
    1 okt.10:30Avanti/Post Makelaardij 7 - De Meervogels 6
    1 okt.11:30De Meervogels A2 - Gemini A2
    1 okt.11:45De Meervogels C3 - Fortuna/Delta Logistiek C3
    1 okt.12:00Phoenix E1 - De Meervogels E2
    1 okt.12:00Nieuwerkerk C2 - De Meervogels C2
    1 okt.12:00OVVO C1 - De Meervogels C1
    1 okt.12:00ALO D1 - De Meervogels D1
    1 okt.12:15Luno A1 - De Meervogels A1
    1 okt.13:00De Meervogels B1 - Dunas B3
    1 okt.13:00De Meervogels 4 - Pernix 5
    1 okt.14:30De Meervogels 5 - KVS/Groeneveld Keukens 7
    1 okt.15:15DVO/Accountor 3 - De Meervogels 2
    1 okt.15:30HKC (Ha) 1 - De Meervogels 1
    5 okt.20:30De Meervogels MW1 - Korbis MW2
    8 okt.09:00Die Haghe E1 - De Meervogels E1
    8 okt.10:00Vriendenschaar (B) A2 - De Meervogels A2
    8 okt.10:00KZ Danaïden E3 - De Meervogels E3
    8 okt.10:15De Meervogels F1 - Weidevogels F2
    8 okt.10:15De Meervogels E2 - Weidevogels E3
    8 okt.10:15De Meervogels C2 - Excelsior C1
    8 okt.10:15De Vinken 3 - De Meervogels 5
    8 okt.11:00KVS/Groeneveld Keukens C3 - De Meervogels C3
    8 okt.11:15De Meervogels C1 - KZ/Thermo4U C1
    8 okt.11:15KZ Danaïden 4 - De Meervogels 4
    8 okt.11:20De Meervogels D1 - Excelsior D2
    8 okt.12:30De Meervogels 6 - Maassluis 7
    8 okt.12:30De Meervogels 2 - Oost-Arnhem 2
    8 okt.13:00KVS/Groeneveld Keukens D2 - De Meervogels D2
    8 okt.13:20OZC B1 - De Meervogels B1
    8 okt.14:00De Meervogels 1 - Sporting Delta 1
    8 okt.15:30De Meervogels A1 - Dunas A1
    8 okt.15:30De Meervogels 3 - ALO 2
    12 okt.20:30De Meervogels MW1 - IJsselvogels MW1
    12 okt.20:45Achilles (Hg) 5 - De Meervogels 4
    15 okt.09:00Korbis E5 - De Meervogels E2
    15 okt.10:00ALO E1 - De Meervogels E1
    15 okt.10:45Avanti/Post Makelaardij C1 - De Meervogels C1
    15 okt.11:00Tempo C2 - De Meervogels C2
    15 okt.11:15VEO D3 - De Meervogels D2
    15 okt.11:45De Meervogels F1 - OZC F2
    15 okt.11:45De Meervogels E3 - VEO E4
    15 okt.11:45De Meervogels D1 - Valto D2
    15 okt.12:30IJsselvogels A3 - De Meervogels A2
    15 okt.12:30Phoenix A1 - De Meervogels A1
    15 okt.13:00De Meervogels C3 - Excelsior C3
    15 okt.13:00De Meervogels B1 - Avanti/Post Makelaardij B4
    15 okt.13:15Fortuna/Delta Logistiek 6 - De Meervogels 3
    15 okt.14:00Tempo 2 - De Meervogels 2
    15 okt.14:30De Meervogels 6 - ONDO (G) 6
    15 okt.14:30De Meervogels 4 - Die Haghe 4
    15 okt.15:30Tempo 1 - De Meervogels 1
    15 okt.16:00De Meervogels 5 - KIOS (N) 3
    18 okt.20:30De Meervogels 3 - Die Haghe 5
    19 okt.20:00Tempo MW1 - De Meervogels MW1
    19 okt.20:30De Meervogels 5 - Reeuwijk 3
    22 okt.11:30De Meervogels A2 - Vriendenschaar (B) A2
    22 okt.13:00De Meervogels C1 - Groen-Geel C1
    22 okt.13:00De Meervogels A1 - Avanti/Post Makelaardij A3
    22 okt.13:15Sporting Trigon 4 - De Meervogels 4
    22 okt.14:30De Meervogels 3 - Swift (A) 4
    22 okt.14:30De Meervogels 2 - KCC/CK Kozijnen 3
    22 okt.16:00De Meervogels 1 - Fiks 1
    29 okt.11:15Velocitas 5 - De Meervogels 5
    29 okt.13:00De Meervogels A1 - Korbis A2
    29 okt.14:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1 - De Meervogels C1
    29 okt.14:30De Meervogels 3 - Dunas 2
    29 okt.15:15Tempo 4 - De Meervogels 4