• Wedstrijden

  • KNKV wedstrijdschema

    In onderstaand schema worden alle officiele wedstrijden die door het KNKV gepland zijn voor de komende weken gepubliceerd. Indien wedstrijden worden verplaatst zal dit ook hier wijzigen.

    Deze informatie wordt niet beheerd door de Meervogels, maar wordt gepubliceerd door de korfbalbond.

  • Wedstrijden De Meervogels

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    14 dec.09:30Nieuwerkerk E11 - De Meervogels E6NIEUWERKERK AD IJSSEL
    14 dec.12:00ODO D1 - De Meervogels D2MAASLAND
    14 dec.14:35De Meervogels 6 - Maassluis 6ZOETERMEER
    14 dec.15:00ALO 3 - De Meervogels 4'S-GRAVENHAGE
    14 dec.16:00De Meervogels A1 - Sporting Delta A1ZOETERMEER
    14 dec.16:40Weidevogels B2 - De Meervogels B3BLEISWIJK
    14 dec.17:30De Meervogels 3 - Excelsior (D) 3ZOETERMEER
    14 dec.17:30ESDO A1 - De Meervogels A2KOCKENGEN
    14 dec.18:50De Meervogels 2 - KCC 3ZOETERMEER
    14 dec.19:30Pernix 5 - De Meervogels 5LEIDEN
    14 dec.20:30De Meervogels 1 - SDO/BlijWerkt 1ZOETERMEER
    21 dec.09:00De Meervogels E2 - Korbis E2ZOETERMEER
    21 dec.09:00De Meervogels E4 - Korbis E5ZOETERMEER
    21 dec.10:00De Meervogels F1 - Die Haghe F1ZOETERMEER
    21 dec.10:00De Meervogels E6 - KCC E4ZOETERMEER
    21 dec.10:00Valto E5 - De Meervogels E3DE LIER
    21 dec.10:00Nieuwerkerk D5 - De Meervogels D3NIEUWERKERK AD IJSSEL
    21 dec.11:00De Meervogels D2 - Excelsior (D) D2ZOETERMEER
    21 dec.11:15ONDO (G) B4 - De Meervogels B3HOEK VAN HOLLAND
    21 dec.12:05De Meervogels C2 - Fortuna/Delta Logistiek C4ZOETERMEER
    21 dec.13:15De Meervogels A3 - KOAG A2ZOETERMEER
    21 dec.14:30De Meervogels 6 - 't Capproen 3ZOETERMEER
    21 dec.15:45De Meervogels 7 - Velocitas 9ZOETERMEER
    21 dec.18:30De Meervogels 4 - Fortuna/Delta Logistiek 5ZOETERMEER
    4 jan.10:00De Meervogels E5 - Fortuna/Delta Logistiek E3ZOETERMEER
    4 jan.10:00De Meervogels F2 - KCC F2ZOETERMEER
    4 jan.11:00De Meervogels D3 - KOAG D2ZOETERMEER
    4 jan.12:05De Meervogels A3 - Avanti/Post Makelaardij A3ZOETERMEER
    4 jan.13:25De Meervogels 7 - Madjoe 6ZOETERMEER
    11 jan.10:00IJsselvogels E3 - De Meervogels E3MOORDRECHT
    11 jan.11:00GG/IJskoud de Beste D1 - De Meervogels D1WORMER
    11 jan.12:00NIO E1 - De Meervogels E1ROTTERDAM
    11 jan.13:15Avanti/Post Makelaardij A3 - De Meervogels A3DELFGAUW
    11 jan.13:40Vriendenschaar (B) 4 - De Meervogels 7BODEGRAVEN
    11 jan.14:00DES (D) C1 - De Meervogels C1DEN HOORN ZH
    11 jan.14:15Sporting Trigon 2 - De Meervogels 3LEIDEN
    11 jan.14:45KVS/Maritiem B1 - De Meervogels B1'S-GRAVENHAGE
    11 jan.15:05GKV/Enomics A1 - De Meervogels A1GORINCHEM
    11 jan.15:25Excelsior (D) D2 - De Meervogels D2DELFT
    11 jan.16:40KCC C2 - De Meervogels C2CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    11 jan.17:15Korbis D3 - De Meervogels D3WADDINXVEEN
    11 jan.18:00Oranje Wit (D) 2 - De Meervogels 2DORDRECHT
    11 jan.18:30De Meervogels B2 - Merwede/Multiplaat B1ZOETERMEER
    11 jan.19:30Oranje Wit (D) 1 - De Meervogels 1DORDRECHT
    11 jan.19:35De Meervogels A2 - Phoenix A1ZOETERMEER
    11 jan.20:45De Meervogels 5 - ODO 5ZOETERMEER
    18 jan.09:00De Meervogels F1 - Dijkvogels F1ZOETERMEER
    18 jan.09:00De Meervogels F2 - Phoenix F1ZOETERMEER
    18 jan.09:00Excelsior (D) E3 - De Meervogels E5DELFT
    18 jan.09:00Albatros E9 - De Meervogels E6ZWIJNDRECHT
    18 jan.10:00De Meervogels E2 - Valto E2ZOETERMEER
    18 jan.10:00De Meervogels E1 - Die Haghe E1ZOETERMEER
    18 jan.10:00KZ/Thermo4U D1 - De Meervogels D1KOOG AAN DE ZAAN
    18 jan.11:05De Meervogels B3 - Achilles (Hg) B3ZOETERMEER
    18 jan.12:10De Meervogels C2 - Excelsior (D) C2ZOETERMEER
    18 jan.12:10Weidevogels E2 - De Meervogels E4BLEISWIJK
    18 jan.13:15De Meervogels D3 - Fiducia D3ZOETERMEER
    18 jan.13:15SDO (H) 1 - De Meervogels 7HILLEGOM
    18 jan.13:40Achilles (Hg) A2 - De Meervogels A1'S-GRAVENHAGE
    18 jan.14:20De Meervogels B2 - Weidevogels B1ZOETERMEER
    18 jan.15:00Achilles (Hg) B1 - De Meervogels B1'S-GRAVENHAGE
    18 jan.15:20Dijkvogels 4 - De Meervogels 5MAASDIJK
    18 jan.15:25Weidevogels C1 - De Meervogels C1BLEISWIJK
    18 jan.15:30De Meervogels A3 - WION A2ZOETERMEER
    18 jan.16:45De Meervogels A2 - ALO A1ZOETERMEER
    18 jan.17:45Weidevogels 5 - De Meervogels 6BLEISWIJK
    18 jan.18:00De Meervogels 4 - GG/IJskoud de Beste 6ZOETERMEER
    18 jan.18:15Tweemaal Zes 2 - De Meervogels 2MAARTENSDIJK
    18 jan.19:35Achilles (Hg) 4 - De Meervogels 3'S-GRAVENHAGE
    18 jan.20:00Tweemaal Zes 1 - De Meervogels 1MAARTENSDIJK
    25 jan.09:00De Meervogels E5 - VEO E2ZOETERMEER
    25 jan.09:00De Meervogels E3 - Achilles (Hg) E2ZOETERMEER
    25 jan.09:00De Meervogels E4 - Nieuwerkerk E4ZOETERMEER
    25 jan.10:00De Meervogels D1 - TOP/SolarCompleet D1ZOETERMEER
    25 jan.10:00RWA E1 - De Meervogels E1RHOON
    25 jan.10:00Phoenix E1 - De Meervogels E2ZOETERMEER
    25 jan.11:00ODO F1 - De Meervogels F1MAASLAND
    25 jan.11:00Fortuna/Delta Logistiek C4 - De Meervogels C2DELFT
    25 jan.11:05De Meervogels C1 - Dijkvogels C1ZOETERMEER
    25 jan.11:15Valto F4 - De Meervogels F2DE LIER
    25 jan.12:10De Meervogels B1 - HKV/Ons Eibernest B1ZOETERMEER
    25 jan.12:25Valto A3 - De Meervogels A3DE LIER
    25 jan.13:00ALO B1 - De Meervogels B2'S-GRAVENHAGE
    25 jan.13:15De Meervogels 5 - Tempo 5ZOETERMEER
    25 jan.14:00Phoenix B2 - De Meervogels B3ZOETERMEER
    25 jan.16:00De Meervogels A1 - HKV/Ons Eibernest A1ZOETERMEER
    25 jan.16:00Madjoe 4 - De Meervogels 4RIJNSBURG
    25 jan.17:10Madjoe A1 - De Meervogels A2RIJNSBURG
    25 jan.17:30De Meervogels 3 - Pernix 4ZOETERMEER
    25 jan.18:50De Meervogels 2 - KCR 2ZOETERMEER
    25 jan.20:30De Meervogels 1 - KCR 1ZOETERMEER
    1 feb.09:00De Meervogels F2 - Nieuwerkerk F7ZOETERMEER
    1 feb.09:00De Meervogels E3 - ONDO (G) E4ZOETERMEER
    1 feb.10:00De Meervogels E2 - IJsselvogels E1ZOETERMEER
    1 feb.10:00De Meervogels E4 - KCC E2ZOETERMEER
    1 feb.10:00Reeuwijk E1 - De Meervogels E6REEUWIJK
    1 feb.10:00Dijkvogels E4 - De Meervogels E5MAASDIJK
    1 feb.11:00De Meervogels B3 - Weidevogels B2ZOETERMEER
    1 feb.11:00Pernix D1 - De Meervogels D1LEIDEN
    1 feb.11:45Avanti/Post Makelaardij F1 - De Meervogels F1PIJNACKER
    1 feb.12:00De Meervogels B2 - Avanti/Post Makelaardij B2ZOETERMEER
    1 feb.12:00Madjoe C2 - De Meervogels C1RIJNSBURG
    1 feb.13:00De Meervogels D3 - Avanti/Post Makelaardij D6ZOETERMEER
    1 feb.13:00ALO E1 - De Meervogels E1'S-GRAVENHAGE
    1 feb.14:00De Meervogels D2 - Valto D3ZOETERMEER
    1 feb.15:00De Meervogels A2 - Valto A2ZOETERMEER
    1 feb.16:10De Meervogels 7 - ALO 6ZOETERMEER
    1 feb.17:20De Meervogels 6 - Valto 7ZOETERMEER
    1 feb.18:30De Meervogels 5 - Excelsior (D) 6ZOETERMEER
    1 feb.18:30VEO 3 - De Meervogels 3VOORBURG
    1 feb.18:45OVVO/De Kroon 2 - De Meervogels 2MAARSSEN
    1 feb.19:40De Meervogels 4 - Refleks 5ZOETERMEER
    1 feb.19:45Fortuna/Delta Logistiek A2 - De Meervogels A1DELFT
    1 feb.20:15OVVO/De Kroon 1 - De Meervogels 1MAARSSEN
    8 feb.09:00De Meervogels E5 - Achilles (Hg) E4ZOETERMEER
    8 feb.09:00De Meervogels E1 - Achilles (Hg) E1ZOETERMEER
    8 feb.09:00De Meervogels E6 - Refleks E4ZOETERMEER
    8 feb.10:00De Meervogels D1 - Refleks D1ZOETERMEER
    8 feb.10:00Excelsior (D) E1 - De Meervogels E2DELFT
    8 feb.11:05De Meervogels C1 - Avanti/Post Makelaardij C2ZOETERMEER
    8 feb.11:55Achilles (Hg) D2 - De Meervogels D2'S-GRAVENHAGE
    8 feb.12:10De Meervogels B1 - Refleks B1ZOETERMEER
    8 feb.12:15Twist F1 - De Meervogels F2VLAARDINGEN
    8 feb.12:15Valto C5 - De Meervogels C2DE LIER
    8 feb.13:15De Meervogels A3 - Weidevogels A2ZOETERMEER
    8 feb.13:30HKV/Ons Eibernest E1 - De Meervogels E3'S-GRAVENHAGE
    8 feb.14:10ODO B1 - De Meervogels B2MAASLAND
    8 feb.15:00Madjoe 6 - De Meervogels 7RIJNSBURG
    8 feb.15:15IJsselvogels 5 - De Meervogels 6MOORDRECHT
    8 feb.16:00De Meervogels A1 - Kinderdijk A1ZOETERMEER
    8 feb.16:40HKV/Ons Eibernest 5 - De Meervogels 4'S-GRAVENHAGE
    8 feb.17:30De Meervogels 3 - KVS/Maritiem 4ZOETERMEER
    8 feb.18:00KVS/Maritiem B3 - De Meervogels B3'S-GRAVENHAGE
    8 feb.18:50De Meervogels 2 - Sporting Delta 2ZOETERMEER
    8 feb.18:50ALO 4 - De Meervogels 5'S-GRAVENHAGE
    8 feb.18:55Luno A1 - De Meervogels A2LINSCHOTEN
    8 feb.20:30De Meervogels 1 - Sporting Delta 1ZOETERMEER
    15 feb.09:00De Meervogels E3 - RWA E3ZOETERMEER
    15 feb.09:00De Meervogels E1 - Dijkvogels E1ZOETERMEER
    15 feb.09:00ONDO (G) E8 - De Meervogels E4HOEK VAN HOLLAND
    15 feb.09:30Nieuwerkerk F1 - De Meervogels F1NIEUWERKERK AD IJSSEL
    15 feb.10:00VEO E2 - De Meervogels E5VOORBURG
    15 feb.10:05De Meervogels D1 - Die Haghe D1ZOETERMEER
    15 feb.11:00Reeuwijk D1 - De Meervogels D3REEUWIJK
    15 feb.11:10De Meervogels C1 - Nieuwerkerk C2ZOETERMEER
    15 feb.12:00IJsselvogels C3 - De Meervogels C2MOORDRECHT
    15 feb.12:15De Meervogels B1 - Valto B1ZOETERMEER
    15 feb.13:15Korbis E9 - De Meervogels E6WADDINXVEEN
    15 feb.14:20Maassluis 6 - De Meervogels 6MAASSLUIS
    15 feb.14:35De Meervogels 7 - Paal Centraal 5ZOETERMEER
    15 feb.15:00Die Haghe D2 - De Meervogels D2'S-GRAVENHAGE
    15 feb.15:15Refleks A2 - De Meervogels A2RIJSWIJK ZH
    15 feb.16:00De Meervogels A1 - Nieuwerkerk A1ZOETERMEER
    15 feb.16:00Madjoe 3 - De Meervogels 5RIJNSBURG
    15 feb.17:30De Meervogels 3 - Weidevogels 3ZOETERMEER
    15 feb.18:50De Meervogels 2 - Pernix 2ZOETERMEER
    15 feb.20:30De Meervogels 1 - Pernix 1ZOETERMEER
    18 feb.20:45Refleks 5 - De Meervogels 4RIJSWIJK ZH
    22 feb.10:00De Meervogels F2 - Weidevogels F2ZOETERMEER
    22 feb.10:00De Meervogels E6 - Avanti/Post Makelaardij E8ZOETERMEER
    22 feb.10:00De Meervogels E3 - Valto E5ZOETERMEER
    22 feb.11:00De Meervogels A3 - Olympia (S) A1ZOETERMEER
    22 feb.12:15De Meervogels 6 - Excelsior (D) 7ZOETERMEER
    22 feb.13:30De Meervogels 7 - SDO (H) 1ZOETERMEER
    29 feb.15:00De Meervogels 6 - Weidevogels 5ZOETERMEER
    29 feb.15:15Fortuna/Delta Logistiek B2 - De Meervogels B1DELFT
    7 mrt.09:00De Meervogels F1 - RWA F1ZOETERMEER
    7 mrt.09:00De Meervogels E2 - Nieuwerkerk E2ZOETERMEER
    7 mrt.10:00De Meervogels E6 - Nieuwerkerk E11ZOETERMEER
    7 mrt.10:00De Meervogels E4 - Twist E2ZOETERMEER
    7 mrt.11:00Weidevogels F2 - De Meervogels F2BLEISWIJK
    7 mrt.11:05De Meervogels D3 - Nieuwerkerk D5ZOETERMEER
    7 mrt.12:00Tempo D1 - De Meervogels D1ALPHEN AAN DEN RIJN
    7 mrt.12:00KOAG A2 - De Meervogels A3KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
    7 mrt.12:00Vriendenschaar (B) C1 - De Meervogels C1BODEGRAVEN
    7 mrt.12:10De Meervogels D2 - ODO D1ZOETERMEER
    7 mrt.13:10Sporting Delta A1 - De Meervogels A1DORDRECHT
    7 mrt.13:15De Meervogels C2 - IJsselvogels C3ZOETERMEER
    7 mrt.14:20De Meervogels B3 - ONDO (G) B4ZOETERMEER
    7 mrt.15:10Excelsior (D) 3 - De Meervogels 3DELFT
    7 mrt.15:10KCC 3 - De Meervogels 2CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    7 mrt.15:25De Meervogels B2 - Valto B2ZOETERMEER
    7 mrt.16:30De Meervogels A2 - ESDO A1ZOETERMEER
    7 mrt.17:20ALO 6 - De Meervogels 7'S-GRAVENHAGE
    7 mrt.19:00De Meervogels 5 - Pernix 5ZOETERMEER
    7 mrt.19:00SDO/BlijWerkt 1 - De Meervogels 1KAMERIK
    7 mrt.20:15De Meervogels 4 - ALO 3ZOETERMEER
    14 mrt.09:00De Meervogels E5 - Avanti/Post Makelaardij E4ZOETERMEER
    14 mrt.09:00De Meervogels E3 - IJsselvogels E3ZOETERMEER
    14 mrt.09:00De Meervogels E1 - NIO E1ZOETERMEER
    14 mrt.09:00KCC E4 - De Meervogels E6CAPELLE AAN DEN IJSSEL
    14 mrt.10:00De Meervogels D1 - GG/IJskoud de Beste D1ZOETERMEER
    14 mrt.10:00Korbis E2 - De Meervogels E2WADDINXVEEN
    14 mrt.11:00Korbis E5 - De Meervogels E4WADDINXVEEN
    14 mrt.11:05De Meervogels C1 - DES (D) C1ZOETERMEER
    14 mrt.12:00Die Haghe F1 - De Meervogels F1'S-GRAVENHAGE
    14 mrt.12:15De Meervogels B1 - KVS/Maritiem B1ZOETERMEER
    14 mrt.13:00Futura D3 - De Meervogels D2'S-GRAVENHAGE
    14 mrt.13:00DES (D) B1 - De Meervogels B3DEN HOORN ZH
    14 mrt.13:20Phoenix A1 - De Meervogels A2ZOETERMEER
    14 mrt.14:35De Meervogels 7 - Vriendenschaar (B) 4ZOETERMEER
    14 mrt.15:00Merwede/Multiplaat B1 - De Meervogels B2SLIEDRECHT
    14 mrt.15:10KOAG D2 - De Meervogels D3KRIMPEN AAN DEN IJSSEL
    14 mrt.15:15ODO 5 - De Meervogels 5MAASLAND
    14 mrt.16:00De Meervogels A1 - GKV/Enomics A1ZOETERMEER
    14 mrt.17:30De Meervogels 3 - Sporting Trigon 2ZOETERMEER
    14 mrt.18:30Fortuna/Delta Logistiek 5 - De Meervogels 4DELFT
    14 mrt.18:50De Meervogels 2 - Oranje Wit (D) 2ZOETERMEER
    14 mrt.20:30De Meervogels 1 - Oranje Wit (D) 1ZOETERMEER
    21 mrt.09:00De Meervogels E5 - Excelsior (D) E3ZOETERMEER
    21 mrt.09:00De Meervogels E6 - Albatros E9ZOETERMEER
    21 mrt.09:00De Meervogels E4 - Weidevogels E2ZOETERMEER
    21 mrt.10:00De Meervogels D1 - KZ/Thermo4U D1ZOETERMEER
    21 mrt.10:00Dijkvogels F1 - De Meervogels F1MAASDIJK
    21 mrt.10:00Phoenix F1 - De Meervogels F2ZOETERMEER
    21 mrt.10:15Valto E2 - De Meervogels E2DE LIER
    21 mrt.11:00ALO A1 - De Meervogels A2'S-GRAVENHAGE
    21 mrt.11:00Fiducia D3 - De Meervogels D3VLEUTEN
    21 mrt.11:00Excelsior (D) C2 - De Meervogels C2DELFT
    21 mrt.11:05De Meervogels C1 - Weidevogels C1ZOETERMEER
    21 mrt.12:00Die Haghe E1 - De Meervogels E1'S-GRAVENHAGE
    21 mrt.12:10De Meervogels B1 - Achilles (Hg) B1ZOETERMEER
    21 mrt.13:10Weidevogels B1 - De Meervogels B2BLEISWIJK
    21 mrt.14:20Achilles (Hg) B3 - De Meervogels B3'S-GRAVENHAGE
    21 mrt.14:30De Meervogels 5 - Dijkvogels 4ZOETERMEER
    21 mrt.14:30WION A2 - De Meervogels A3ROTTERDAM
    21 mrt.16:00De Meervogels A1 - Achilles (Hg) A2ZOETERMEER
    21 mrt.17:30De Meervogels 3 - Achilles (Hg) 4ZOETERMEER
    21 mrt.18:15GG/IJskoud de Beste 6 - De Meervogels 4WORMER
    21 mrt.18:50De Meervogels 2 - Tweemaal Zes 2ZOETERMEER
    21 mrt.20:30De Meervogels 1 - Tweemaal Zes 1ZOETERMEER
    28 mrt.09:00De Meervogels F1 - ODO F1ZOETERMEER
    28 mrt.09:00De Meervogels E1 - RWA E1ZOETERMEER
    28 mrt.09:00De Meervogels F2 - Valto F4ZOETERMEER
    28 mrt.09:15Refleks E4 - De Meervogels E6RIJSWIJK ZH
    28 mrt.10:00Achilles (Hg) E2 - De Meervogels E3'S-GRAVENHAGE
    28 mrt.10:05De Meervogels D2 - Futura D3ZOETERMEER
    28 mrt.11:15De Meervogels B2 - ALO B1ZOETERMEER
    28 mrt.11:30HKV/Ons Eibernest B1 - De Meervogels B1'S-GRAVENHAGE
    28 mrt.12:20De Meervogels C2 - KCC C2ZOETERMEER
    28 mrt.12:30Nieuwerkerk E4 - De Meervogels E4NIEUWERKERK AD IJSSEL
    28 mrt.13:20Dijkvogels C1 - De Meervogels C1MAASDIJK
    28 mrt.13:25De Meervogels B3 - Phoenix B2ZOETERMEER
    28 mrt.13:40TOP/SolarCompleet D1 - De Meervogels D1SASSENHEIM
    28 mrt.13:55Velocitas 9 - De Meervogels 7LEIDERDORP
    28 mrt.14:30De Meervogels A3 - Valto A3ZOETERMEER
    28 mrt.15:40't Capproen 3 - De Meervogels 6HELLEVOETSLUIS
    28 mrt.15:45De Meervogels A2 - Madjoe A1ZOETERMEER
    28 mrt.16:40HKV/Ons Eibernest A1 - De Meervogels A1'S-GRAVENHAGE
    28 mrt.17:00De Meervogels 4 - Madjoe 4ZOETERMEER
    28 mrt.18:30KCR 2 - De Meervogels 2RIDDERKERK
    28 mrt.18:40Tempo 5 - De Meervogels 5ALPHEN AAN DEN RIJN
    28 mrt.20:00KCR 1 - De Meervogels 1RIDDERKERK
    28 mrt.20:15Pernix 4 - De Meervogels 3LEIDEN