• Wedstrijden

  • KNKV wedstrijdschema

    In onderstaand schema worden alle officiele wedstrijden die door het KNKV gepland zijn voor de komende weken gepubliceerd. Indien wedstrijden worden verplaatst zal dit ook hier wijzigen.

    Deze informatie wordt niet beheerd door de Meervogels, maar wordt gepubliceerd door de korfbalbond.

  • Wedstrijden De Meervogels

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    26 mei09:00De Meervogels F2 - Excelsior (D) F1ZOETERMEER
    26 mei09:00De Meervogels F1 - ALO F1ZOETERMEER
    26 mei09:00De Meervogels F4 - ONDO (G) F6ZOETERMEER
    26 mei09:00De Meervogels E3 - Phoenix E1ZOETERMEER
    26 mei09:30Excelsior (D) E5 - De Meervogels E1DELFT
    26 mei10:00De Meervogels A2 - ODO A1ZOETERMEER
    26 mei10:00De Meervogels D2 - Futura D1ZOETERMEER
    26 mei10:00Achilles (Hg) C3 - De Meervogels C4'S-GRAVENHAGE
    26 mei10:00Phoenix C2 - De Meervogels C3ZOETERMEER
    26 mei10:15BEP C1 - De Meervogels C1PURMEREND
    26 mei10:30HKV/Ons Eibernest E2 - De Meervogels E2'S-GRAVENHAGE
    26 mei10:30Dijkvogels F3 - De Meervogels F3MAASDIJK
    26 mei11:00De Meervogels 7 - Avanti/Flexcom 9ZOETERMEER
    26 mei11:05Achilles (Hg) A1 - De Meervogels A1'S-GRAVENHAGE
    26 mei11:10De Meervogels B2 - Fluks B1ZOETERMEER
    26 mei11:45Excelsior (D) B2 - De Meervogels B3DELFT
    26 mei11:50GKV (H) 4 - De Meervogels 6'S-GRAVENHAGE
    26 mei12:00Phoenix D1 - De Meervogels D1ZOETERMEER
    26 mei12:30De Meervogels A4 - Achilles (Hg) A4ZOETERMEER
    26 mei12:30Dijkvogels A3 - De Meervogels A3MAASDIJK
    26 mei12:30Refleks D3 - De Meervogels D3RIJSWIJK ZH
    26 mei13:00Excelsior (D) A3 - De Meervogels A5DELFT
    26 mei14:00De Meervogels 4 - Valto 5ZOETERMEER
    26 mei14:00HKV/Ons Eibernest C2 - De Meervogels C2'S-GRAVENHAGE
    26 mei14:15Madjoe 4 - De Meervogels 5RIJNSBURG
    26 mei15:30De Meervogels 3 - Achilles (Hg) 6ZOETERMEER
    26 mei16:00Vriendenschaar (H) 1 - De Meervogels 1HARDINXVELD-GIESSENDAM
    26 mei17:00De Meervogels B1 - Velocitas B1ZOETERMEER
    26 mei17:00Dalto/Klaverblad Verzekeringen 4 - De Meervogels 2DRIEBERGEN-RIJSENBURG
    1 jun19:00De Meervogels C4 - Trekvogels C1ZOETERMEER
    2 jun09:00De Meervogels D1 - Avanti/Flexcom D2ZOETERMEER
    2 jun09:00De Meervogels E1 - ONDO (G) E8ZOETERMEER
    2 jun09:00De Meervogels E2 - Dubbel Zes E1ZOETERMEER
    2 jun09:00De Meervogels F3 - Maassluis F3ZOETERMEER
    2 jun09:00Achilles (Hg) F1 - De Meervogels F1'S-GRAVENHAGE
    2 jun10:00De Meervogels D3 - Dubbel Zes D2ZOETERMEER
    2 jun10:00Weidevogels E2 - De Meervogels E3BLEISWIJK
    2 jun10:05De Meervogels C4 - Phoenix C3ZOETERMEER
    2 jun11:00De Meervogels C2 - Futura C1ZOETERMEER
    2 jun11:00Pernix 4 - De Meervogels 3LEIDEN
    2 jun11:10De Meervogels C1 - Tempo C1ZOETERMEER
    2 jun11:30Fortuna/Delta Logistiek B3 - De Meervogels B2DELFT
    2 jun12:00De Meervogels B3 - Avanti/Flexcom B4ZOETERMEER
    2 jun12:00ODO F2 - De Meervogels F2MAASLAND
    2 jun12:30De Meervogels A1 - HKV/Ons Eibernest A1ZOETERMEER
    2 jun12:30Excelsior (D) F4 - De Meervogels F4DELFT
    2 jun12:30OZC 3 - De Meervogels 4ROTTERDAM
    2 jun12:50ODO D2 - De Meervogels D2MAASLAND
    2 jun13:15De Meervogels C3 - Avanti/Flexcom C4ZOETERMEER
    2 jun13:30Velocitas A3 - De Meervogels A4LEIDERDORP
    2 jun13:30TOP/SolarCompleet B2 - De Meervogels B1SASSENHEIM
    2 jun14:00De Meervogels 2 - KVZ 2ZOETERMEER
    2 jun14:15De Meervogels A5 - Tempo A5ZOETERMEER
    2 jun15:30De Meervogels 1 - KVZ 1ZOETERMEER
    2 jun15:30HKV/Ons Eibernest A2 - De Meervogels A2'S-GRAVENHAGE
    2 jun17:00De Meervogels A3 - Avanti/Flexcom A5ZOETERMEER
    2 jun17:00De Meervogels 6 - Paal Centraal 4ZOETERMEER
    2 jun17:00KVS/Maritiem 7 - De Meervogels 7'S-GRAVENHAGE