• D2 Zaal

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    Alderwegen, Dick vanHoofd coach
    Bos, Alfons van denAssistent coach
    Wijga, TychoAssistent coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels D2 (ZD D-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1De Meervogels D212111023
    2Futura D11291219
    3VEO D21260612
    4LYNX D11260612
    5Dubbel Zes D21260612
    6Dijkvogels D3123096
    7KVS/Maritiem D31200120
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamFoto
    Afgeschermd
    Baraj Rifi, Yasmin
    Bekker, Kiran
    Bruggen Ortiz, Simoneta van der
    Lever, Britt
    Meertens, Wies
    Petho, Anna
    Roos, Linus
    Siebers, Jami
    Timisela, Jody
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.