• Scheidsrechters

    Datum TijdScheidsrechterWedstrijd
    2 mrt.10:00Wisniewski, D (Danny)Maassluis E6 - Meervogels/Física E4
    2 mrt.14:00Panneman, T. (Timo)Meervogels/Física F1 - Achilles (Hg) F1
    2 mrt.14:00Lahssini, Y. (Yasmine)Meervogels/Física F3 - ONDO (G) F3
    2 mrt.15:00Kerrebijn, S. (Stephan)Meervogels/Física A4 - Reeuwijk A2
    2 mrt.17:00Borger, N (Nick)Meervogels/Física 1 - Groen Geel 1
    9 mrt.09:00Gouw, I. (Idries)Meervogels/Física F3 - Excelsior (D) F4
    9 mrt.09:00Panneman, T. (Timo)Meervogels/Física F1 - VEO F1
    9 mrt.09:00Gfeller, J. (Julien)Meervogels/Física E5 - KVS/Maritiem E5
    9 mrt.10:00Zoelen, J. (Jasper) vanMeervogels/Física D3 - Dubbel Zes D2
    9 mrt.10:00Slingerland, W (Wim)IJsselvogels F1 - Meervogels/Física F2
    9 mrt.11:00Duijvestijn, K. (Kathe)Meervogels/Física D2 - Vriendenschaar (B) D1
    9 mrt.12:00Bruijn, W. (Wessel) dePhoenix C1 - Meervogels/Física C3
    9 mrt.12:15Husen, I. (Imre)Meervogels/Física B1 - SKF B1
    9 mrt.14:45Schrijver, M. (Maaike)Meervogels/Física C2 - Nieuwerkerk C2
    9 mrt.15:45AfgeschermdKOAG D1 - Meervogels/Física D1
    9 mrt.16:50Hoeven, R (Reinier) v.d.Meervogels/Física 7 - Dijkvogels 4
    9 mrt.18:00Bloemendal, L. (Lucia)Paal Centraal 5 - Meervogels/Física 6
    9 mrt.20:30Hartogs, V. (Vincent)Meervogels/Física 8 - TOP/SolarCompleet 9
    16 mrt.09:00Reeuwijk, A. (Amber) vanMeervogels/Física E1 - ONDO (G) E3
    16 mrt.09:00Goedegebuure, S. (Sjoerd)Meervogels/Física E2 - Phoenix E4
    16 mrt.09:00Brouwers, A. (Ayla)Meervogels/Física F2 - OVVO/De Kroon F1
    16 mrt.10:00Fievez, A (Alexander)Meervogels/Física D3 - Phoenix D3
    16 mrt.11:00Duijvestijn, K. (Kathe)Meervogels/Física D1 - Korbis D2
    16 mrt.11:15Donkervoort, S. (Sijtske)Dalto/Klaverblad Verzekeringen B1 - Meervogels/Física B1
    16 mrt.12:00Schrijver, M. (Maaike)Meervogels/Física B2 - Madjoe B2
    16 mrt.13:00Zoelen, M. (Mark) vanMeervogels/Física A4 - VEO A3
    16 mrt.15:20Pecskovszky, L. (Laszlo)Meervogels/Física 7 - Weidevogels 5
    16 mrt.15:50Alberts, H (Henk)Crescendo 4 - Meervogels/Física 8
    16 mrt.16:40Gerardus, S. (Shurendy)Meervogels/Física A1 - Dalto/Klaverblad Verzekeringen A2
    16 mrt.19:35Huisman, Y (Yorick)Meervogels/Física 6 - Excelsior (D) 7
    23 mrt.09:00Habermehl, J. (Joeri)Meervogels/Física E4 - Excelsior (D) E7
    23 mrt.09:00Ketting, S. (Sanah)Meervogels/Física F1 - KVS/Maritiem F1
    23 mrt.10:00Meijden, T. (Thijmen) van derMeervogels/Física E3 - ONDO (G) E4
    23 mrt.10:00Haneveld, N. (Nicky)Meervogels/Física E5 - Valto E5
    23 mrt.10:45Blok, L. (Lysanne)Gemini C1 - Meervogels/Física C2
    23 mrt.11:00Duijvestijn, K. (Kathe)Meervogels/Física C3 - KCC/SO natural C2
    23 mrt.11:00Kranendonk, R.P. (Ruud)IJsselvogels D1 - Meervogels/Física D1
    23 mrt.12:00Fievez, A (Alexander)Meervogels/Física B3 - KVS/Maritiem B3
    23 mrt.14:00Schrijver, M. (Maaike)Meervogels/Física A3 - DES (D) A2
    23 mrt.15:30Kerrebijn, S. (Stephan)Meervogels/Física 5 - KCC/SO natural 7
    23 mrt.18:15Cederhout, Q (Quinten)Meervogels/Física B2 - VZOD B1
    30 mrt.09:00Sande, B. (Boaz) van derMeervogels/Física F2 - Korbis F1
    30 mrt.09:00Gfeller, J. (Julien)Meervogels/Física F3 - Valto F3
    30 mrt.10:00Reeuwijk, M. (Manon) vanMeervogels/Física E1 - ODO E3
    30 mrt.10:00Hendriks, T. (Thomas)Meervogels/Física E2 - Achilles (Hg) E2
    30 mrt.11:00Fievez, A (Alexander)Meervogels/Física C2 - KOAG C2
    30 mrt.12:00Kooijman, J. (Joep)Meervogels/Física D1 - Weidevogels D1
    30 mrt.12:00Brouwer, M. (Matthijs)HKV/Ons Eibernest D1 - Meervogels/Física D2
    30 mrt.13:00Schrijver, M. (Maaike)Meervogels/Física B2 - TOP/SolarCompleet B3
    30 mrt.14:00Kievit, T. (Tijmen) deMeervogels/Física A4 - Gemini A2
    30 mrt.15:10Grims, J.W.H. (Bram)Velocitas 7 - Meervogels/Física 8
    30 mrt.16:40Gerardus, S. (Shurendy)Meervogels/Física A1 - AW/DTV A1
    30 mrt.20:45Vrije, R (Roy) deMeervogels/Física 6 - Avanti/Flexcom 9