• A1 Veld

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    NFQ33V3Korte, BobHoofd coach
    NFH85M2Tesselaar, EstherAssistent coach
    NFQ50G9Tesselaar, TomHoofd coach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdDetails
    21 mei12:30De Meervogels A1 - Valto A1
    28 mei12:30Avanti/Post Makelaardij A1 - De Meervogels A1
    11 jun.13:00De Meervogels A1 - KCC/CK Kozijnen A2
    18 jun.12:15Fortuna/Delta Logistiek A2 - De Meervogels A1
  • Poulestanden De Meervogels A1 (A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1ONDO (G) A11091019
    2Valto A11071215
    3HKV/Ons Eibernest A1961213
    4Avanti/Post Makelaardij A11051411
    5Fortuna/Delta Logistiek A2104159
    6Fiducia A1102175
    7De Meervogels A1102175
    8KCC/CK Kozijnen A290181
  • Uitslagen

    WedstrijddatumWedstrijdnummerWedstrijdUitslagDetails
    14-05-20222351De Meervogels A1 - Fiducia A113 - 13
    23-04-20221715ONDO (G) A1 - De Meervogels A120 - 8
  • Wedstrijdverslagen

    Na vorige week een verslag overgeslagen te hebben is het na opnieuw een roerige week tijd voor een nieuwe testcase tegen Sporting Delta A1. Met Anine, Renske en Estelle in de basis waren wij nog jonger dan dat de ploeg compleet al is. 2, 2e jaar A’s 3, 1e jaar A’s en 3 B’s. Renate en Michelle [...]

    Read more

  • Team sponsors

    Geen informatie