• 3 Zaal

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    Korte, BobHoofd coach
    Westerhuis, PeterAssistent coach
  • Trainingsschema

    DagTijdHal
    Dinsdag20:30-21:30Willem Alexander Plantsoen
    Donderdag20:30-21:30Cor van Zijpzaal
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels 3 (ZR Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Pernix 41090118
    2Madjoe 31052312
    3Velocitas 41052310
    4TOP/SolarCompleet 51042410
    5De Meervogels 3102357
    6Achilles (Hg) 4100191
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamFoto
    Afgeschermd
    Brecht, Niels van
    Cederhout, Quinten
    Hehemann, Tim
    Kinkel, Nathalie
    Moll, Kimberley
    Zoelen, Mark van
    Zweden, Lianne van
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.