• E2-Zaal

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    NMK83Y2Jong, Rene deHoofd coach
    NLN24C7Lubbe, Jordy van derHoofd coach
    NLP64P0Meeberg, Youri van deHoofd coach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijdPlaatsDetails
    2 mrt.09:00Tempo E5 - De Meervogels E2ALPHEN AAN DEN RIJN
    9 mrt.10:00Phoenix E3 - De Meervogels E2ZOETERMEER
  • Poulestanden De Meervogels E2 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Tempo E5960312
    2VEO E31060412
    3TOP/IAA fresh E6951311
    4Fiks E2950410
    5Phoenix E3950410
    6De Meervogels E2102266
    7KIOS (N) E5102175
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    De Meervogels E2 - TOP/IAA fresh E610 feb.3 - 4 (4 - 2)
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.