• B1 Veld

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    NFP04D4Nol, Henk v.d.Hoofd coach
    NFR41Z1Voort, Frank van derAssistent coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 19.30 - 20.30 uur Veld 1
    Donderdag 19.30 - 20.30 uur Veld 1
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden Meervogels/Física B1 (B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1PKC/SWKGroep B114111223
    2KCC/SO natural B114100420
    3ONDO (G) B11490518
    4KOAG B11472516
    5Fortis B11470714
    6Fortuna/Delta Logistiek B11462614
    7Meervogels/Física B11421113
    8Maassluis B11410132
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.