• C1 Veld

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFunctieFoto
    Tesselaar, EstherAssistent coach
    Wit, Peter deHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld
    Dinsdag 18.15 - 19.30 uur Veld 1
    Donderdag 18.15 - 19.30 uur Veld 1
  • Programma

    DatumWedstrijdDetails
    26 meiBEP C1 - De Meervogels C1
    2 junDe Meervogels C1 - Tempo C1
  • Poulestanden De Meervogels C1 (C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Die Haghe C112120024
    2Groen Geel C11280416
    3TOP/SolarCompleet C11280416
    4KZ/Hiltex C11262414
    5Tempo C11261513
    6Dalto/Klaverblad Verzekeringen C1123096
    7BEP C1122195
    8De Meervogels C11210112
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    RelatiecodeNaamFoto
    Afgeschermd
    Gerardus, Ella
    Hoorn, Larissa van der
    Klijnsma, Niels
    Kooijman, Evelien
    Namvar Yeganeh, Luna
    Vonk, Ryan
    Wijga, Yvar