Het vervoerschema voor de zaalcompetitie is gemaakt.
Het schema is opgesteld met een minimaal benodigde aantal auto’s om spelers en coaches naar uitwedstrijden te vervoeren.
Als u genoemd staat maar verhinderd bent dan graag onderling ruilen.
Met vriendelijke groet,
Esther v. Leer
A1 | |||
---|---|---|---|
11-11-2023 17:30 ODO A1 De Hofstede | v.d. Lubbe | v.d. Meeberg | Brouwers |
25-11-2023 14:00 Pernix A2 De Zijl | Meertens | Heeres | Roels |
09-12-2023 16:35 Valto A2 Vreeloo | Korte | Frigge | Kerrebijn |
16-12-2023 15:20 Dijkvogels A1 Sporthal Maasdijk | v.d. Lubbe | Meertens | Frigge |
27-01-2024 15:00 ONDO (G) A2 Westlandhal | v.d. Meeberg | Roels | Korte |
10-02-2024 11:55 Madjoe A2 Blaashal Rijnsburg | Brouwers | Heeres | Kerrebijn |
16-03-2024 14:10 Phoenix A1 Oosterpoort | Eigen vervoer | ||
A2 | |||
25-11-2023 10:10 Refleks A2 De Schilp | v. Bommel | de Wit | Timmer |
09-12-2023 11:05 Excelsior A2 De Buitenhof | Koorn | Verkijk | v.d. Lubbe |
13-01-2024 16:00 ODO A2 De Hofstede | Duquesnoy | v. Bommel | Timmer |
20-01-2024 15:50 Valto A3 Vreeloo | de Wit | Koorn | Verkijk |
10-02-2024 11:30 Nexus A1 Margriethal | Duquesnoy | v.d. Lubbe | Timmer |
09-03-2024 14:30 KCR A3 De Wissel | v. Bommel | de Wit | Koorn |
B1 | |||
18-11-2023 11:25 Refleks B2 De Schilp | van Aken | Kouwenberg | Benvenuto |
09-12-2023 16:15 Fluks B2 Duinwetering | Belt | Amiabel | Ende |
16-12-2023 10:00 Excelsior B2 Kerkpolder | Kortekaas | van Osch | Reuvekamp |
20-01-2024 15:40 Velocitas B2 De Does | Van Winkelen | Van Aken | Amiabel |
10-02-2024 14:00 TOP/IAA fresh B5 De Wasbeek | Belt | Benvenuto | Kortekaas |
16-03-2024 10:00 Phoenix B2 Oosterpoort | Eigen vervoer | ||
C1 | |||
11-11-2023 14:10 Madjoe C1 Blaashal Rijnsburg | Blommers | Smits (Y) | Zomer |
02-12-2023 15:25 TOP/IAA fresh C2 De Korf | Koot | Lammerts van Bueren | Kouwenberg |
16-12-2023 17:00 Tempo C1 Limeshallen | Gfeller (A) | Smits (D) | Blommers |
27-01-2024 11:00 Pernix C1 De Zijl | Gfeller (Y) | Zomer | Kouwenberg |
03-02-2024 10:00 Fiducia C1 Europahal | Koot | Smits (Y) | Gfeller (A) |
02-03-2024 11:00 GG/RMcD Huis Emma C2 Groen-Geelhal | Lammerts van Bueren | Smits (D) | Blommers |
16-03-2024 11:00 KVA C1 De Nieuwe Bankras | Gfeller (Y) | Kouwenberg | Koot |
C2 | |||
18-11-2023 13:20 VZOD C1 Proosdijhal | v.d. Meeberg | Belt | Michon |
02-12-2023 15:10 Fluks C1 Duinwetering | Waltman | Apon | Wagemans |
13-01-2024 14:00 TOP/IAA fresh C4 De Wasbeek | Van Ravesteijn | Rolff | v.d. Meeberg |
20-01-2024 16:00 Korbis C3 De Dreef | Slebe | Belt | Waltman |
03-02-2024 10:30 Avanti/Post Makelaardij C2 Emerald | v.d. Lubbe | Michon | Apon |
02-03-2024 14:00 Tempo C2 Limeshallen | Wagemans | v. Ravesteijn | Belt |
C3 | |||
18-11-2023 11:05 Excelsior C4 De Buitenhof | Van Gelderen | Liedorp | Van Osch |
25-11-2023 13:00 KVS/Groeneveld C4 De Blinkerd | Van Dorp | Kovinden | Vreeling |
09-12-2023 10:00 Dunas C3 Zuidhaghe | Rust | Van Aken | Van Gelderen |
13-01-2024 11:00 LYNX C1 Sporthal Leidschenveen | Van Osch | Vreeling | Rust |
10-02-2024 12:00 ONDO (G) C4 De Hoekstee | Van Aken | Kovinden | Liedorp |
09-03-2024 15:20 Avanti/Post Makelaardij C4 Emerald | Van Dorp | Van Gelderen | Vreeling |
C4 | |||
11-11-2023 12:00 ALO C1 Ockenburgh | Smit | Visser | Meertens |
25-11-2023 13:25 Valto C2 Vreeloo | Blommers | Pieters | Biewenga |
09-12-2023 12:10 ODO C1 De Hofstede | Tesselaar | Smit | Blommers |
06-01-2024 14:00 KVS/Groeneveld C2 De Blinkerd | Visser | Pieters | Tesselaar |
27-01-2024 10:45 Achilles (Hg) C2 Transvaal | Meertens | Biewenga | Blommers |
16-03-2024 12:10 Phoenix C1 Oosterpoort | Eigen vervoer | ||
D1 | |||
25-11-2023 13:10 DES (D) D1 De Hoornbloem | Duquesnoy | Van Aken | Koorn |
09-12-2023 11:10 Dijkvogels D2 Sporthal Maasdijk | Gerritsen | v.d. Deijl | v. Reeuwijk |
13-01-2024 11:00 Phoenix D1 Oosterpoort | Eigen vervoer | ||
20-01-2024 10:20 Refleks D2 De Schilp | Duquesnoy | Pronk | Van Reijsen |
10-02-2024 12:00 Korbis D5 De Dreef | v.d. Meeberg | Koorn | Gerritsen |
09-03-2024 14:20 Avanti/Post Makelaardij D3 Emerald | Van Aken | Van Reeuwijk | v. Reijsen |
D2 | |||
02-12-2023 11:00 Phoenix D2 Oosterpoort | Eigen vervoer | ||
16-12-2023 11:00 KVS/Groeneveld D4 De Blinkerd | Waltman | v.d. Geest | Gfeller |
20-01-2024 11:00 IJsselvogels D2 Zuidplas | Liedorp | de Jong | van Velzen |
03-02-2024 11:30 Nieuwerkerk D5 De Kleine Vink Hal | Rust | Spoorendonk | Gfeller |
02-03-2024 10:30 Vriendenschaar (B) D2 Sporthoeve | v.d. Geest | v. Velzen | Rust |
16-03-2024 13:00 ODO D1 De Hofstede | Waltman | de Jong | Spoorendonk |
E1 | |||
18-11-2023 09:00 ONDO (G) E6 De Hoekstee | Waltman | v.d. Vliet (M) | |
02-12-2023 09:00 Fortuna E2 Fortuna-hal | Lammers | v.d. Vliet (N) | |
13-01-2024 10:00 Twist E2 Blaashal Vlaardingen | Lammers | Waltman | |
20-01-2024 09:00 Weidevogels E3 Sporthal Rijneveen | Lammers | v.d. Vliet (N) | |
03-02-2024 14:55 Die Haghe E3 Sportcampus Zuiderpark | Waltman | v.d. Vliet (M) | |
02-03-2024 14:00 NIO E1 Wilgenring | Lammers | v.d. Vliet (N) | |
E2 | |||
18-11-2023 09:00 VEO E3 Essesteyn | de Jong | Rombouts (S) | |
02-12-2023 11:00 TOP/IAA fresh E6 De Korf | Pronk | Stuivenberg | |
20-01-2024 09:00 Fiks E2 De Cuyl | Rombouts (A) | v.d. Geest | |
03-02-2024 13:30 KIOS (N) E5 Estafette | Rombouts (S) | Stuivenberg | |
02-03-2024 09:00 Tempo E5 Limeshallen | de Jong | Pronk | |
09-03-2024 10:00 Phoenix E3 Oosterpoort | Eigen vervoer | ||
F1 | |||
02-12-2023 10:00 Pernix F3 De Zijl | Gfeller | Zori | |
13-01-2024 12:00 Korbis F2 Groenswaard | Agter | Zori | |
20-01-2024 11:30 VZOD F1 Proosdijhal | Gfeller | Agter | |
03-02-2024 09:00 TOP/IAA fresh F4 De Korf | Lammers | Zori | |
02-03-2024 10:00 LYNX F1 Sporthal Leidschenveen | Agter | Zori | |
09-03-2024 09:30 Vriendenschaar (B) F1 Sporthoeve | Lammers | Gfeller | |
F2 | |||
02-12-2023 10:00 Maassluis F2 Olympia | Roels | Pieters | |
09-12-2023 09:00 KVS/Groeneveld F3 De Blinkerd | Koers | Jacobs | |
13-01-2024 09:00 Weidevogels F3 Sporthal Rijneveen | Tesselaar | Roels | |
20-01-2024 09:00 Dijkvogels F2 Sporthal Maasdijk | Pieters | Jacobs | |
27-01-2024 09:00 Reeuwijk F1 De Meerkoet | Koers | Tesselaar | |
09-03-2024 11:00 Dunas F1 Zuidhaghe | Roels | Jacobs |