• Rijschema

    A1
    8 sept 13:00 VitesseKerrebijnCaptijnElingsvd Sande
    22 sept 13:00 Valtovan LomwelJorissenExterkateGfeller
    6 okt 11:00 AchillesCaptijnElingsde Vrijevd Sande
    13 okt 12:30 KVSvan Lomwelvan PeltExterkateGfeller
    A2
    15 sept 12:25 KOAGvd BosKuipersBellekomVroedsteijn
    29 sept 11:00 ONDOScheuerGouwMeeuwisseBierman
    20 okt 11:00 FortunaPannemanKuipersBellekomvan Zoelen
    27 okt 12:30 Vriendenschaar (B)ScheuerGouwMeeuwisseVroedsteijn
    A3
    15 sept 12:45 Valtode BruijnDuivestijnHabermehl
    22 sept 11:00 DESKettingBurnettvan Noort
    6 okt 11:00 PhoenixVerzamelenbij Phoenix
    A4
    15 sept 13:15 ONDOvan BaarleHaneveldBrouwers
    29 sept 12:30 HKV/OEKetelaarsLahssinivan Reeuwijk
    6 okt 10:30 ExcelsiorSchuchmannGoedegebuurevd Meijden
    B1
    15 sept 11:30 FortunaBoutensHulscherKooijman
    29 sept 11:45 MaassluisLeegemaatevd Bosde Waal
    20 okt 12:00 KCCBoutensWijgaKemps
    27 okt 11:00 ONDOLeegemaateHulscherKooijman
    B2
    15 sept 15:30 Refleksvd Hoornde GreefWallenburg
    29 sept 9:45 ExcelsiorLeverKlijnsmaKerrebijn
    6 okt 10:00 KVSvd Hoornde Greefvan Pelt
    B3
    15 sept 10:00 Avantivd BoomgaardFriggeRobijn
    22 sept 12:15 ONDOKloostermanMosmansBiere
    6 okt 12:30 VEOLoorbachKraaijeveldBoona
    C1
    8 sept 11:45 TempoGerardusNamvar Yeganehvd Voort
    22 sept 10:00 OVVOHusenGerkKlijnsma
    13 okt 14:00 FiduciaGerardusNamvar YeganehBolhuis
    C2
    15 sept 11:30 AvantiJeheeLammersStaalman
    29 sept 10:15 PhoenixVerzamelenbij Phoenix
    6 okt 13:00 Die HagheKorteSiebersBekker
    C3
    8 sept 12:00 ExcelsiorPethovan Bommelvd Bruggen Ortiz
    29 sept 9:30 AchillesMeertensVranckenPronk
    13 okt 11:00 ALOPethoMeertensBlankestijn
    D1
    8 sept 11:00 ValtoRehbockvan Leeuwenvan Pelt
    22 sept 9:30 ExcelsiorTimmerBrouwersvan Bommel
    13 okt 12:00 Fortunavd LubbeRoelsNijenhuis
    D2
    15 sept 11:30 DijkvogelsDeurlooHeeresLever
    29 sept 10:00 FortunaTimiselaSauterRoos
    6 okt 9:00 PhoenixVerzamelenbij Phoenix
    D3
    8 sept 10:00 ONDOKortekaasDuquesnoyKouwenberg
    29 sept 10:30 ExcelsiorReuvenkampEndeKortekaas
    13 okt 10:00 PhoenixVerzamelenbij Phoenix
    E1
    8 sept 9:00 PhoenixVerzamelenbij Phoenix
    29 sept 10:30 DijkvogelsRientiesSmits
    13 okt 11:00 AvantiSiebersMenninga
    E2
    15 sept 12:15 ExcelsiorBlommersvd Lubbe
    29 sept 10:00 FortunaBlommersLammerts van Bueren
    6 okt 9:00 FuturaSmitsLammerts van Bueren
    E3
    8 sept 9:00 ONDOKouwenbergMeester
    22 sept 10:30 ExcelsiorGfellerVelzen
    13 okt 10:00 ValtoKouwenbergMeester
    E4
    15 sept 9:15 ODOArpVan Heijdoorn
    22 sept 9:00 ONDOMichonZomer
    6 okt 11:00 FortunaArpVan Heijdoorn
    E5
    8 sept 9:00 NieuwerkerkChorusEnde
    22 sept 10:00 WeidevogelsMiscoviciRolff
    13 okt 9:30 IjsselvogelsElderbroekBlom
    F1
    8 sept 9:30 Vriendenschaar (B)AnneveldPieters
    22 sept 9:00 NieuwerkerkReuvekampLexmond
    13 okt 11:30 KCCAnneveldvd Gouwe
    F2
    15 sept 9:30 ONDORadixTesselaar
    29 sept 9:00 NieuwerkerkGfellerDijkema
    6 okt 10:30 ExcelsiorRadixSauter