• Kern Kinderopvang bij Meervogels

    Met ingang van het nieuwe schooljaar wordt het Meervogels clubhuis voor vier dagen in de week ook het thuishonk voor een kidsclub van Kern Kinderopvang. Op maandag, dinsdag, donderdag en vrijdag wordt de kantine aan hen verhuurd. In schoolweken gaat het om naschoolse opvang tot 18.30 uur. In vakanties betreft het hele dagen tot 18.30 uur. Kinderen die er worden opgevangen hebben een leeftijd van 8 tot 13 jaar.

    Kern Kinderopvang was op zoek naar een nieuwe locatie voor hun kidsclub, omdat de mavo aan de Paltelaan, waar ze gevestigd waren, geen ruimte meer beschikbaar heeft voor het nieuwe schooljaar. Ons clubhuis ligt in de buurt en zodoende is Meervogels benaderd. Kern is erg enthousiast over ons clubhuis en de mooie plek waar kinderen kunnen buitenspelen. De gesprekken met Kern verliepen heel prettig en de verwachting is dat we een fijne samenwerking aangaan. Er zijn enkele aanpassingen gedaan in het clubhuis, zoals andere zeepdispensers en handdoekjes in de toiletten. Ook is er een verrijdbare kast in de kantine geplaatst, waarin zij hun materialen bewaren. De overeenkomst die met Kern is gesloten, is vooralsnog voor drie jaar.

    Het bestuur