• A3 Zaal

  • Technische Staf

    RelatiecodeNaamFoto
    NHL96B1Valkenburg, Tim
  • Trainingsschema

    DagTijdHal
    Woensdag19:30-20:30Willem Alexander Plantsoen
  • Vervoersschema

    A3
    3 dec - 11:00 DKCKempsBlijdesteinPecskovszky
    17 dec - 15:15 ValtoBellekomvan NoortSpeckens
    7 jan - 20:25 FortunaDuijvesteinBlijdesteinde Kievit
    14 jan - 14:05 ONDOKempsSpeckensPecskovszky
    28 jan - 15:00 ExcelsiorDuijvesteinBellekomvan Noort
    11 feb - 16:15 Avantide KievitBlijdesteinPecskovszky
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels A3 (ZA A-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1KOAG A210100020
    2Weidevogels A2960312
    3Avanti/Post Makelaardij A31051411
    4Olympia (S) A11042410
    5Valto A31050510
    6De Meervogels A3102084
    7WION A290181
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.