• E4 Zaal

  • Programma

    ThuisteamUitteamDatumAanvangstijdDetails
    De Meervogels E4Nieuwerkerk E425 jan.09:00
    De Meervogels E4KCC E21 feb.10:00
    ONDO (G) E8De Meervogels E415 feb.09:00
  • Poulestanden De Meervogels E4 (ZE E-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLDoelsaldoPT
    1Weidevogels E26411169
    2Nieuwerkerk E45401358
    3ONDO (G) E85302-66
    4KCC E25212115
    5Twist E25113-83
    6Korbis E55113-273
    7De Meervogels E45104-212
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.
  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Habermehl, JoeriTechnische stafAssistent coach
    Wijga, TychoTechnische stafHoofd coach
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Weidevogels E2 - De Meervogels E418 jan.14 - 6 (5 - 2)