• F2 Zaal

  • Technische Staf

    NaamRolFunctie
    Nijenhuis, JulietteTechnische stafHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Poulestanden De Meervogels F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1HKC (Ha) F112110122
    2De Meervogels F212110122
    3Valto F31270514
    4WION F11261513
    5Nieuwerkerk F3124179
    6Sperwers F11220104
    7Nexus F11200120
  • Uitslagen

    Geen informatie

  • Team indeling

    NaamRol
    AfgeschermdTeamspeler
    Gfeller, AlainTeamspeler
    Kouwenberg, QuintyTeamspeler
    Meeberg, Ilse v.d.Teamspeler
    Nijenhuis, GuillaumeTeamspeler
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.